Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ h14 embossed aluminum sheet ] bij elkaar passen 142 producten.
Fabricage geanodiseerd aluminium plaat 4 mm 6 mm 1060 3003 5083 6061 aluminium plaat
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0.2mm20mm |
| Lengte: | 1-12m of aangepast |
Aluminum Roll Coil 1060 1100 3003 H12 GB/T3880 1.2mm 2.5mm Aluminum Sheet for Cladding
| Legering: | 1000/3000/5000/6000/etc |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,2 mm - 8 mm of aangepast |
3003 3105 H14-het Aluminium plateert Bladmetaal 1.2mm 4mm 7mm 12mm Dikke 4x10
| Sleutelwoord: | 4x10 het metaal van het aluminiumblad, 7mm dik aluminiumblad, aluminiumblad 12mm dik |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
3003H en 8011 H14-van het het Aluminiumblad van de Aluminiumrol het Aluminiumbroodje
| sleutelwoord: | 3003H aluminiumrol, 8011 H14-Aluminiumrol, 3003 h14-Aluminiumbroodje |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
1100 1060 3003 3105 1.2mm 2mm 3mm plateert het Dikke Aluminium Bladen voor Verkeersteken
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, 16mm dikke aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiumplaat 3003 1050 1100 h14-Aluminiumblad 0.3mm de Plaat van het Plaataluminium voor Dak
| Sleutelwoord: | aluminiumplaat 3003,aluminiumplaat 1050,aluminiumplaat voor dak |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Op maat gemaakte 4 X 8 aluminium traanplaat 1,5 mm 5754 5083 3003 reliëf aluminium diamantplaat plaat rol
| Productnaam: | aluminium loopvlakplaat 4x8, aluminium diamanten loopvlakplaat, aluminium chequerplaat |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
Het Metaalplaten van de aluminiumsublimatie voor Cookwares en Lichten of Andere Producten
| Productnaam: | Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Van het het Dakwerkblad van de aluminiumlegering Aluminium 3003 3105 3xxx-Aluminiumblad voor Dak
| Sleutelwoord: | 3105 aluminiumblad, 3xxx-aluminium 3003 blad, aluminiumblad voor dak |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
0.1mm 350mm de Bladen van de Aluminiumlegering plateren 1060 3003 5052 6061 8011 2200mm
| naam: | Aluminium plaat |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O - H112 |

