Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ h14 embossed aluminum sheet ] bij elkaar passen 142 producten.
Van de het Aluminiumrol van gelijkstroom CC 3003 H14 1060 Gipspleister In reliëf gemaakt van de het Aluminiumcontroleur de Plaatblad
| Productnaam: | In reliëf gemaakt Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3105 3003 H14-Plaat 1.2mm van het Aluminiumblad 4mm 7mm 16mm Dik Aluminiumblad voor Verkeersteken
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, aluminiumblad voor verkeersteken |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Hoog - kwaliteit 1050 het Metaal van het Aluminiumblad voor Bouwmateriaalplaat
| sleutelwoord: | 1050 Aluminiumplaat, 1050 aluminiumblad, het Metaal van het Aluminiumblad voor Bouwmateriaal |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Dikte: | 0,2 mm - 350 mm |
4x10 Metaal van het aluminiumblad 2mm 4mm Dikte 3003 5052 de Plaat van de het Aluminiumlegering van H112 5083 A6061 T6
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, 16mm dikke aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Fabrieksprijs 1050 de Fabrikant van de het Aluminiumplaat van het Aluminiumblad o-H112
| sleutelwoord: | 1050 Aluminiumplaat, 1050 aluminiumblad, 1050 de fabriek van het aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Buigen, Decoilen, Lassen, Ponsen, Snijden |
| Bui: | O - H112 |
5083 geanodiseerde het Aluminiumplaat 5mm van het Aluminiumblad 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Blad
| SLEUTELWOORD: | 5083 aluminiumplaat, 5083 Aluminiumblad, 5mm aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
0.1mm Geanodiseerde Plaat 5mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm T351 van het Aluminiumblad
| Naam: | Aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
5754 5 Bar 5mm de Platenaluminium Gecontroleerde Plaat van het Aluminiumblad Gecontroleerde Patroon
| Sleutelwoord: | Aluminium Gecontroleerde Plaat, Aluminium Gecontroleerde Patroonplaten, 5754 5 Bar 5mm Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Patroongrootte: | Aangepast |
de Reeks Diamond Embossed Aluminum Checkered Plate van 1xxx 3xxx 5xxx 6xxx 8xxx 1.5mm Plaat van het Aluminiumloopvlak
| Sleutelwoord: | Diamond Embossed Aluminum, Aluminium Geruite Plaat, de Plaat van het Aluminiumloopvlak |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongShengaluminium |
Aluminiumrol 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 het Broodje van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 1050 1060 1100 aluminium spoel (3003 3105 aluminium spoel) 5052 6061 aluminium plaatrol |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-8000-serie |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

