Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ h14 embossed aluminum sheet ] bij elkaar passen 142 producten.
Aluminiumplaten van hoge kwaliteit voor flesdeksels voor dranken 8011/3105/5052/5657
| legering: | 3000,5000,8000 serices |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H16, H18, H19, H22, H24, H26 |
| Breedte: | 20-3000 mm, enz. |
6061 5052 Gipspleister In reliëf gemaakt Aluminium Diamond Plate Sheet 3003 H14-de Plaat van de Aluminiumcontroleur
| Productnaam: | De Plaatblad van de aluminiumcontroleur |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Woedeaanval: | O - H112 |
Het Aluminiumschijf 1070 Aluminium Weerspiegelend Blad ASTM B209 van H14cookware
| Sleutelwoord: | aluminiumschijf voor cookware, het aluminium van de cirkelplaat, 1060 de schijf van de aluminiumcirk |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
Hoogwaardige aluminiumplaten voor keukengerei Duurzaam, milieuvriendelijk en aanpasbaar
| legering: | 1000, 3000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H18, H22, H24, H26 |
| Breedte: | 20-3000 mm, enz. |
1100 1060 5052 3003 H14 Aluminiumplaat Dikte Aluminium 3003 Plaatplaat
| Graad: | 1000 3000 5000 6000 |
|---|---|
| Type: | Blad |
| Temperatuur: | O-H112 |
5052 geanodiseerd aluminiumplaat 2 mm 3 mm 4 mm Zwart Blauw Rood Roosgoud Plaat
| Graad: | 5052 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0,5-200 mm |
T6 geanodiseerde aluminiumplaat strip spoel aangepast formaat
| Pakket: | Standaard exportpakket |
|---|---|
| Vorm: | Plaat, Blad, Rol |
| Kleur: | Gouden zilver, Champagne, Zwarte, Brons, Enz. |
Geanideerde aluminiumplaat rollen aluminiumlegering vlek zilver gekleurd aluminium
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Alloy: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082, 8011, enz. |
| Dikte: | 0.130mm |
Aluminiumplaat voor honingraat paneel onderplaat 0,1 tot 2 mm hoge sterkte duurzaam aanpasbaar
| legering: | 1100, 3004, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | H19, enz. |
| Dikte: | 0,1-2 mm |
H14 van het de Strokenbroodje van het Buialuminium Rol 1006000mm Lengte 101600mm Breedte
| Oppervlakte: | De molen eindigt, Geanodiseerd, Geborsteld, In reliëf gemaakt, Enz. |
|---|---|
| Identiteitskaart: | 508mm of 610mm |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB T3880.1-2006 |

