Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ h14 embossed aluminum sheet ] bij elkaar passen 142 producten.
Gekleurde aluminium diamantenplaat 1060 1100 3003 5052 5754 loopvlak Aluminium checkplaat
| Legering/kwaliteit: | 1000, 3000, 5000 serie |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
1100 aluminium spoel industriële kwaliteit puur 1 mm 2 mm 3 mm 5 mm Mill Finish
| Legering/Rang: | 1000-serie |
|---|---|
| Merken: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Dikte: | 0,2-8,0 mm |
Plafond 5083 6061 de Plaat4x8 Ontwerp van de Aluminiumlegering voor de Bouw
| Sleutelwoord: | 3003 aluminiumplaat, aluminiumlegering 5083, de prijs van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |
1070 6061 6063 Spiraal van legering van aluminium voor afzuigers en warmtewisselaars
| legering: | 6060 6061 |
|---|---|
| Temperatuur: | O,H12,H14,H16,H18,H22,H24,H26,H28,H36 |
| Dikte: | 0.1-6.0 mm, op maat |
Hot Coil Roll Strip 1100 H14 Aluminium Strips Coil Alloy Sign Trim Strips
| legering: | 1100 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 enz. |
| Dikte: | 0,1-6,5 mm |
5754 5083 5052 Aluminium platen met een ruit 3003 3105 Aluminium loopvlakken
| Materiaal: | Aluminium plaat met gekabelde plaat |
|---|---|
| Legering: | 1000, 3000, 5000 serie |
| dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
Aluminiumcheckerplaat 1050 1100 3003 5052 Aluminium geïmprimeerd plaat voor gebruik in koelkast
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
5052 H32 1060 H24 Al Gedrukt Aluminium 3003 H14 Aluminium Kaartschijf
| Graad: | 1100 3003 5052 5754 |
|---|---|
| Type: | Plaat |
| Temperatuur: | O-H112 |
3105 H18 Dunne aluminiumband voor vervoer op spoor
| Graad: | 3000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Breedte: | 201550mm |
Aluminiumrol 3003 H14 en 8011 Aluminiumrol 6061 7075 Aluminiumrollen
| sleutelwoord: | 8011 aluminiumrol, aluminiumrol 3003 h14,1100 3003 aluminiumrol 6061 7075 aluminiumrollen |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, het Westenunie, Geldgram, Enz. |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |

