Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ h14 embossed aluminum sheet ] bij elkaar passen 142 producten.
Standaard exportpakket van geanodiseerd aluminium
| Oppervlakte: | Helder, mat, haarlijn, borstel, zandstralen, geruit, reliëf |
|---|---|
| Vorm: | Plaat, Blad, Rol |
| Certificaat: | ISO, SGS, BV |
Aluminiumrol het Bladrol 1100 van het Productiealuminium 1050 1060 Rollen van het Legeringsaluminium voor kan
| Sleutelwoord: | De aluminiumrollen voor kunnen, de Rol van het Aluminiumblad, de rol van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Diamond Aluminum Plate/Aluminium Geruite Gevormde Plaat/In reliëf gemaakt Geperforeerd Aluminiumblad
| Trefwoord: | Diamant aluminium plaat, aluminium plaat met geruit patroon, reliëf geperforeerde aluminium plaat |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
Voorraad 1050 van het aluminiumblad 1060 1100 3003 5005 5052 5083 5754 6061 6082 t6-Molen beëindigt Aluminiumbladen Ajman
| Sleutelwoord: | voorraad 5052, aluminiumblad 6082 t6, ajman aluminiumbladen van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1050 1060 1100 3003 5005 5052 5754 5083 6061 6063 7075 van de de Plaatrol van het Aluminiumblad het Broodje van de de Strookfolie
| Sleutelwoord: | 3003 de Plaat van het aluminiumblad, 5005 Aluminiumblad, het broodje van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Leverancier 1050 1060 1100 2mm Aluminiumblad 1500x3050mm van het aluminiumblad het Broodje van de de Plaatfolie van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 1050 aluminiumbladen, 1100 aluminiumblad, Aluminiumblad 1500x3050mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
5052 Metaal van het aluminiumblad 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm H32 Bladfabriek
| sleutelwoord: | H32 Aluminiumplaat, 5052 aluminiumblad, 0.1mm de fabriek van het aluminiumblad |
|---|---|
| Legering/Rang: | 5052 |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
350mm de Plaatmetaal 1050 1070 3105 5052 O H12 H15 H16 H18 H24 van het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | H12 aluminiumplaat, H24 aluminiumplaat, 1070 aluminiumplaat |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-serie-8000-serie |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
6061 van de de Legeringsplaat H32 van het Aluminiumblad Blad met hoge weerstand 350mm voor Verpakking
| Sleutelwoord: | Aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O - H112 |
1000 3000 5000 serie Stucco 0,3-0,8 mm Oranje Schil Aluminium Gedrukt Plaat
| Legering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |

