Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ h14 embossed aluminum sheet ] bij elkaar passen 142 producten.
Het Bladbroodje 2.0mm 3,0 Mm-Aluminiumplaat 80mm X 200mm van het hoge Precisiealuminium Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | Het Blad van het hoge Precisiealuminium, Aluminiumblad 2.0mm, Aluminiumblad 3.0 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
5052 5005 5754 5083 de Plaat van het het Aluminiumblad van O H32 H34 H111 H116 H321 H112 voor Bootschip
| Sleutelwoord: | het aluminium plateert bladen, het broodje van het aluminiumblad, 5052 aluminiumbladen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 5000 reeksen |
Marine Grade Aluminum 5052 h32 5005 het Aluminiumplaten 3 cm 15mm van H34 H14 Dik Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | Aluminium van maritieme kwaliteit 5052-h32, aluminiumplaten van 3 cm dik, aluminiumplaat van 15 mm d |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
6061 6063 7075 T6-Aluminium de plaat van het blad/6061 6063 7075 T6 Aluminium
| Sleutelwoord: | 6061 de Plaat van het aluminiumblad, 6063 Aluminiumblad, 7075 T6-aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Douane 1060 1050 1100 van de het Aluminiumlegering van h14 h24 Blad 2mm 3mm 12mm het Broodje van het Aluminiumblad voor Verkeersteken
| Sleutelwoord: | Aluminiumplaten platen,aluminiumplatenrol,1060 aluminiumplaten |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Graad: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
Diamanten aluminium plaat met bord 1050 1100 3003 5052 geïmprimeerd aluminium plaat
| legering: | Aluminiumplaat van de 1000-, 3000-, 5000- of 6000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, op maat |
12mm Aluminiumplaat 5mm 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm de Rol van het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | 12mm Aluminiumplaat, 5mm Aluminiumblad, 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm de Rol van het Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
0.5 / 2.0 / 1.25 / 1.6 / 2.5mm 1050 5052 H14 H32 Temperatuur Eenzijdig Blauw PVC Aluminium Plaat
| legering: | 1050 1060 1100 3003 5052 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H18, H24, H32 enz. |
| Breedte: | 100 - 2600 mm |
3003 H14-het Blad van de Aluminiumrol voor het Maken van Gordijngevel
| Productnaam: | Aluminiumrol/Broodje |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5052 5754 Diamanten aluminium plaat / Gekauwde patronenplaat / Gedrukt geperforeerd aluminium plaat
| Cijfer: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Type: | Bord/spoel |

