Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ h14 embossed aluminum sheet ] bij elkaar passen 142 producten.
3003 de geruite Plaat Noneslip van de Aluminiumlegering 5 van het Gevormde de Plaatbars Blad van de Aluminiumcontroleur voor Aanhangwagens
| SLEUTELWOORD: | 3003 de geruite Plaat van de Aluminiumlegering, de Plaat van de Aluminiumcontroleur, 5 van de Gevorm |
|---|---|
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Legering/Rang: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
3003 van de het Aluminiumrol van H14 de H22 In reliëf gemaakte Kleur Met een laag bedekte Decoratieve Goot
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3 de Cirkelplaat 1060 van het duimaluminium A3003-Aluminium om Schijf voor Pot
| Sleutelwoord: | aluminiumcirkel voor pot, rond schijfaluminium, het aluminiumcirkel van China |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
A3003 beëindigt de Molen van de Aluminiumschijf Deklaag voor Pan Non Stick
| Sleutelwoord: | de importeur van de aluminiumcirkel, aluminiumcirkel voor pan niet stok, de plaat van de aluminiumci |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
Plaat 3003 van het Gordijngevelaluminium 3105 3005 3004 van het de Plaataluminium van de Aluminiumlegering het Bladrol voor de Bouw
| Sleutelwoord: | De Plaat van het Gordijngevelaluminium, 3003 Aluminiumblad, 3105 Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | A3003, A3004, A3105 |
3003 Aluminium Traanplaat 100mm 5-Balk Patroon Aluminium Plaat voor Aanhangers/Vloer
| Trefwoord: | 3003 de geruite Plaat van de Aluminiumlegering, de Plaat van de Aluminiumcontroleur, 5 van de Gevorm |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Woedeaanval: | O-H112 |
Ronde aluminiumplaat 3003 DC Aluminiumcirkel voor het maken van kookgerei
| legering: | 3003 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Diameter: | 801000mm |
0.5mm tot 6.0mm 8011 Spaties van de het Aluminiumcirkel van H12 H14
| Productnaam: | Aluminiumschijf |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
0.4mm de 0.5mm Dunne Rol van de Aluminiumstrook voor Kanaalbrief 1060 H14 1050 1100 3003 3005
| sleutelwoord: | De Rol van de aluminiumstrook, Aluminiumstrook voor Kanaalbrief, 1060 h14-Aluminiumrol |
|---|---|
| Oppervlakte: | De molen eindigt, Geen Vlekken, zonder Ruwe Rand |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
T351 eindigt de Molen van Pan Colored Coat Aluminum Disc H18 voor Kooktoestel
| Sleutelwoord: | oppoetsende aluminiumschijf, 30mm aluminiumcirkel, het aluminiumcirkel van de inductiebasis voor coo |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |

