Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ h14 embossed aluminum sheet ] bij elkaar passen 142 producten.
3 mm 4 mm 1100 3003 5083 6061 Spiegel gepolijst reflecterend geïmprimeerd aluminium loopvlak plaat
| Naam: | Opgepoetste spiegel |
|---|---|
| legering: | 1100/1050/1060/3003/3004/3005/5005/6061 enz. |
| Temperatuur: | O H12 H14 H16 H18 H19 H24 H32 T6, enz. |
3003 H14-de Molen beëindigt Geschilderde Aluminiumrol voor Dakwerk en Goot
| Productnaam: | Geschilderde Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
ASTM 6063 T6 Aluminiumplaat Aluminiumplaat voor het gebruik op schepen
| Reeks: | 6000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | T4, T6, T651, enz. |
| Dikte: | 0.156.0mm |
0.7mm 0.5mm 1050 H14 H24 Aluminium spoel voor thermische isolatie Aluminium huid
| legering: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0,5-200 mm |
0.56mm Plaat 1050 van het Diktealuminium 1060 3003 5052 5754 5083 het Aluminiumblad van A6061 T6
| Sleutelwoord: | 6061 aluminium metalen plaat (aluminium plaat 5052 5083 6061 (2 mm dikte 6061 t6 aluminium plaat) |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1000 en 3000 serie aluminium platen van hoge kwaliteit geschikt voor huishoudelijke apparaten, kunnen worden aangepast
| legering: | 1000, 3000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Breedte: | 20-3000 mm, enz. |
1050 het In reliëf gemaakte Patroon van Aluminiumdiamond plate patterned aluminium checkered Blad
| Trefwoord: | 1050 In reliëf gemaakt Aluminiumblad, 1050 Aluminium Diamond Plate, Aluminium Gecontroleerd Blad 110 |
|---|---|
| Legering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |
2mm 3mm Dik Geanodiseerd Aluminiumblad 5052 5083 1050 3003 H14 voor Buitengebruik
| Sleutelwoord: | 2mm 3mm dik aluminiumblad, geanodiseerd aluminiumblad, aluminiumbladen voor buitengebruik |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3105 Prijs van de de Fabrieks de In het groot H14 H24 Rol van de Aluminiumrol
| sleutelwoord: | 3105 Aluminium Coils Prijs,6061 Aluminium Coil Groothandel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Koudgewalst de Rolblad van het Aluminiumdakwerk van China 2600mm
| sleutelwoord: | Koudgewalste aluminium spoelen, aluminium spoel voor dakbedekking |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |

