Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ disposable aluminum foil pans ] bij elkaar passen 74 producten.
Halve grootte wegwerppannen van aluminiumfolie Bakkerij Voedsel Aluminiumfoliebak met plastic deksel
| OEM-producten: | Beschikbaar |
|---|---|
| Kenmerken: | Milieuvriendelijk |
| Gebruik: | Verpakkingen voor levensmiddelen |
300 ml wegwerppannen van aluminiumfolie rechthoekige take-away voedselverpakkingen tinfoliecontainer met deksel
| Naam: | 300 ml wegwerppot met aluminiumfolie, rechthoekig |
|---|---|
| grootte: | 130 x 100 x 42 mm |
| Gewicht: | 3 tot en met 12 g |
Diep zwaar werk disposable en handig half-size stoom tafel aluminium folie pan
| Materiaal: | 99% puur aluminiumfolie |
|---|---|
| legering: | 3003, 3004, 8011, enz. |
| Type: | Rechthoek |
Voedingsmiddelenklasse 58085 Eenmalig aluminiumfolie broodpan voor het bakken van brood
| Model: | 58085 Eenmalige aluminiumfolie broodpan |
|---|---|
| Volledig uit: | 200*108 mm |
| Hoogte: | 52/58 mm |
10x13 inch Half Size Deep Takeaway Rectangular Aluminium Foil Pan
| Naam: | 3500 ml halfgrote aluminiumfoliepan |
|---|---|
| Lange: | 325 mm |
| Breedte: | 262mm |
9x9x2 vierkant aluminium folie pannen koken tin folie lucht frituurcontainers
| Naam: | 9x9 vierkant aluminiumfolie pannen |
|---|---|
| Materiaal: | 8011 Aluminiumfolie |
| Grootte: | 230x230x4,7cm |
190 ml wegwerp aluminium kookgerei Aluminium wegwerpbak folie pan deksels
| Naam van het product: | Halve plaat koekpan |
|---|---|
| Grootte: | 4.49x3.7x1.26 inch |
| Gewicht: | 2.75g |
6.8 oz rechthoekige minibeker wegwerpaal aluminium folie cake broodpan
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Productnaam: | Mini-broodpannen |
| Hoogste Grootte: | 16.5x6.5cm |
Grote kroon ovaal rooster aluminium folie pan voor oven en koken
| Beschrijving: | Grote ovale rooster met folie |
|---|---|
| Top in afmetingen: | 440 x 350 mm |
| Onderdimensies: | 355 x 265 mm |
Eenmalige aluminiumfolie van levensmiddelenkwaliteit 300 ml rechthoekige container
| Materiaal: | 3003 3004 8011 aluminiumfolie |
|---|---|
| Vorm: | rechthoek of aangepast |
| Gebruik: | Verpakking van snacks, bijgerechten, sauzen, desserts, enz. |

