Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ disposable aluminum foil pans ] bij elkaar passen 74 producten.
Eenmalige broilerpan grill grote BBQ-rooster voor het koken aluminium bak
| Naam van het product: | Grillpan met aluminiumfolie |
|---|---|
| Grootte: | 450 x 300 x 26 mm |
| Gewicht: | gram 56 |
1 2 Grootte Folie 4 Extra Diep Stoom Tafel Pan Aluminium Stoom Tafel Roaster Pan
| Naam: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Top-out grootte: | 123⁄4 inch x 103⁄8 inch. |
| Top in grootte: | 113⁄4 inch x 91⁄2 inch. |
16oz Smoothwall Zwart en Goud Mini Oblong Foil Take-Out Pan Met Dome Deksel
| Naam: | 16oz Smoothwall Zwart en Goud Mini Oblong Foil Take-Out Pan Met Dome Deksel |
|---|---|
| Lange: | 6 1/4 inch. |
| breedte: | 4 3/8 inch |
Eenmalig gebruik BBQ Grill Draagbare houtskool grills Wegwerpgrillbakken
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| legering: | Aluminiumfoliebak, roestvrijstalen gaas, houtskool |
| Plaats: | Keuken, patio, buiten |
Eenmalige BBQ-grill Eenmalige barbecue-grill Instant eenmalig gebruik
| Naam: | Instant Grill |
|---|---|
| Materiaal: | Pan van aluminiumfolie, metalen kookrooster en standaard |
| Grootte: | 25x31 cm |
Kleine wegwerpplaten van folie of luchtsteker
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| legering: | 3003, 3004, 8011, enz. |
| Temperatuur: | O, H14 |
Eenmalige tartpannen mini tartbeker appel ronde schimmelbak blikjes
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Grootte: | 125x32mm |
| Vorm: | Rond |
Eenmalige barbecue-gereedschappen voor een picknick in het buitenleven
| Productnaam: | Eenmalige grillgereedschappen |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Grootte: | 31x25,5x5cm |
90 min Wegwerpbarbecue Grill Draagbare wegwerpgrill in de buurt van mij
| Naam: | Gebruikbare houtskoolgrill |
|---|---|
| Materiaal: | Pan van aluminiumfolie, metalen kookrooster en standaard |
| Grootte: | 31x24 cm |
Vierkante zwarte gladde folie bakplaten Mini wegwerppannen
| Naam: | 150 ml vierkante zwarte gladde folie bakplaten Mini |
|---|---|
| Grootte: | 90x90x35 mm |
| Capaciteit: | 150ML |

