Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ disposable aluminum foil pans ] bij elkaar passen 74 producten.
Picknickpotten van aluminiumfolie, weg te nemen, wegwerppot met deksel
| Materiaal: | Aluminiumfolie 3003, 3004, 8011 enz. |
|---|---|
| Grootte: | 8.25x5.11x3.07 inch |
| Capaciteit: | 1000 ml |
Warm en koud rechthoekig aluminium lasagnebak Eenmalig aluminiumfolie lasagnebak
| Materiaal: | 99% zuiver aluminiumfolie van levensmiddelenkwaliteit |
|---|---|
| legering: | 3003 3004 8011 |
| Volledig uit: | 429x319 mm |
8 " x 8 " vierkant 1350 ml aluminium folie pan met deksels
| Plaats van herkomst: | Henan, China |
|---|---|
| Gebruik: | barbecue |
| Grootte: | 204x204x51 mm |
Aanpasbare eenmalige aluminiumfolie lunchbox voor restaurants
| legering: | 3003 3004 8011, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14 |
| Vorm: | Ronde/meerdere graden/ rechthoekige/ovale/bijzondere |
Herbruikbare milieuvriendelijke aluminiumfolie 20 - 200mic Dikte 2,25lb
| Materiaal: | Aluminiumlegering 8011 H22, levensmiddelen |
|---|---|
| Type: | Aluminiumfoliecontainer/aluminiumfolie pan de foliedienblad van /aluminum |
| Aluminiumfolie: | 99.7% zuiver aluminium |
Aluminiumfoliepannen 21x13 Volledige stoompannen Aluminiumfolieplaten
| Naam: | Rectangulaire foliecontainers |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
| legering: | 8011 3003 3004 |
1000 ml Aluminiumfolie Pan 8011 Food Aluminiumfolie Baking Container Met Deksel
| Grootte: | Verscheidene afmetingen beschikbaar |
|---|---|
| Vorm: | rechthoekig |
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
Rectangular wegwerp aluminium folie verpakkingsdoos Pizza Pan Stoom tafel met deksel
| Merknaam: | Yongsheng Aluminum |
|---|---|
| Grondstoffen: | aluminiumfolie 8011 |
| Vorm: | Rechthoek |
Eenmalige ronde aluminiumfoliepot zware folie kookpot met gefolieerd deksel
| naam: | Ronde pot van aluminiumfolie |
|---|---|
| Capaciteit: | 260-9700 ml |
| Dikte: | 0.042mm-0.183mm |
Aluminiumfoliebak Platenfoliepannen Container voor voedselverpakkingen
| Grondstof: | 3003/8011 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14 |
| Dikte: | 0.0150.2mm |

