Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ disposable aluminum foil pans ] bij elkaar passen 74 producten.
Rectangular wegwerp aluminium folie voedselcontainer met opvouwbaar deksel Perfect voor restaurant uitstapjes, catering evenementen en maaltijd voorbereiding
| naam: | RE195D |
|---|---|
| Legering/Rang: | 3004, 8011, enz. |
| Volume: | 900ml |
57.4 Fl Oz Aluminium casserole pan Eenmalige casserole containers
| Naam: | Verpakkingen voor de verpakking van ketels van rechthoekige folie |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
| legering: | 8011 3003 3004 |
Kleine folie pannen serie Kleine folie bakplaat Brood brood pannen wegwerp
| Naam: | Kleine foliepannen |
|---|---|
| Materiaal: | 3003 8011 aluminiumfolie |
| Capaciteit: | 260 ml 450 ml 600 ml 700 ml 750 ml enz. |
990/1400/2270ml Kalkoen Vissen Grillpan Wegwerp Ovale Aluminium Folie Tray Ondiepe Pan Geroosterd Vissen Container
| Materiaal: | 3003 3004 8011 aluminiumfolie |
|---|---|
| Vorm: | Ronde ovaalvormige aluminiumfolieplaat |
| Diameter: | 255 mm/345 mm/430 mm/545 mm |
6 inch ronde mini pie pan 12 ounce aluminium folie potpie pannen
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Vorm: | Rond |
9x13 Foliepan 30 verpakkingen Zware halfgrote wegwerpfolieblikken
| Naam: | 9x13 Folie Pan |
|---|---|
| Grondstoffen: | Aluminiumfolie |
| Grootte: | 9" x 13" |
Folie doos wegwerpbare catering Aluminiumfolie serveerpan Voor feestelijke activiteiten
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek |
| Kleur: | Zilver |
1700 ml wegwerpspeesbak zware aluminiumfolievat
| Naam: | Aluminium Food Casseroel Wegwerpfolie |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
| legering: | 8011 3003 |
Ronde foliepannen met deksels Vries- en oven veilig Bakken Koken Rosten Eén keer
| Plaats van herkomst: | Henan, China |
|---|---|
| Gebruik: | Verpakking van levensmiddelen |
| Kleur: | Zilver |
2 compartimenten Aluminiumfoliecontainer met een capaciteit van 750 ml
| Naam: | Voedselcontainers met 2 compartimenten |
|---|---|
| Materiaal: | 3003 3004 8011 |
| Type: | Tray |

