Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ disposable aluminum foil pans ] bij elkaar passen 74 producten.
Aluminium wegwerpbak Aluminiumfolie plaat Langwerpig Rond Vierkante vorm
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoekig, rond, vierkant, enz. |
| Kleur: | Zilver |
Nr. 6A Recyclebaar aluminiumfolie mini broodpan 670 ml wegwerpfoliebak Aluminiumfolie voedselcontainer met plastic deksel
| Productnaam: | YSA-RE205 |
|---|---|
| Grootte: | 205 x 110 x 55 mm |
| Dikte: | 0.057mm |
Eenmalige BBQ-folie-pannen, blikdoos, barbecue, aluminiumfolie lunchdoos
| Type: | Rechthoek |
|---|---|
| Grondstoffen: | aluminiumfolie 8011 |
| Gebruik: | Baksel. Kitchen.restaurant |
230 ml Zwarte en Gouden Warmte Seal Folie Panen Wegwerp Ronde Pan Met Deksel
| Productnaam: | 230 ml 8 oz Zwarte en Gouden Warmte Seal Folie Pannen |
|---|---|
| Grondstoffen: | Aluminiumfolie |
| Vorm: | Rond |
1lb aluminiumfolie mini broodpannen met deksels kleine tinfolie broodpannen
| legering: | 3003, 3004, 8011, enz. |
|---|---|
| grootte: | 6.1x3.75x2 inch |
| Capaciteit: | 15oz |
1L ronde aluminium pannen ondiepe aluminiumfolie pannen ronde containerbak
| naam: | 1L ronde aluminiumfoliecontainer |
|---|---|
| Diameter: | 213mm |
| Capaciteit: | 1020 ml |
Zwarte en gouden verzegelbare foliepannen met een capaciteit van 580 ml voor voedselverpakkingen
| Type: | Rond |
|---|---|
| Grondstoffen: | aluminiumfolie 8011 |
| Grootte: | 190 x 26mm/7.48 x 1.02 inch |
Aluminiumfolie Voedselcontainer Rechthoekige Aluminiumbroodbakplaat
| legering: | 8011 3003 |
|---|---|
| Proefproef: | vrij |
| Graad: | Voedingswaarde |
7oz gladde wandfolie cake cup wegwerp bakbak rechthoekige aluminium folie container
| Productnaam: | Aluminiumfolie cakebak |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumfolie 8011 |
| Vorm: | Rechthoek |
Eenmalige lunchbox Wrinkle - Gratis deksel Aluminiumfolie takeaway verpakkingsdoos
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Dikte: | 0.030.2mm |
| Kleur: | Zilver, goud, op maat |

