Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ disposable aluminum foil pans ] bij elkaar passen 74 producten.
200 ml 260 ml wegwerpfolie Baking Egg Tart Cake Cups Aluminiumfolie Tart Pan
| Grondstoffen: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14 |
| Dikte: | 0.06mm, 0.08mm, op maat |
8.6 x 6.6 inch diep pan wegwerp-afhaalbare herbruikbare aluminium folie container tray
| Naam: | Rechthoekige Aluminiumfoliecontainer |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Lange: | 8.66 inch |
Halve plaat koekpan Aluminiumbakken 1 2 plaat koekpan Eenmalige bakpan
| Naam van het product: | Halve plaat koekpan |
|---|---|
| Grootte: | 324 x 263 x 40 mm |
| Gewicht: | 27g |
Eenmalige bakplaat met tinfolie Verpakking Pan Eier Tart Folie Bakplaat
| Productnaam: | eiertartpan |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henan, China |
| grootte: | Aanpassing |
Tinnenfolie schotels Pan Aluminiumfolie container tray met plastic deksel
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Vorm: | Vierkant, rechthoek |
| Capaciteit: | 230 ml 450 ml 660 ml 750 ml 1000 ml 1050 ml 1350 ml 1900 ml |
Ovenbakken Taart Niet-klevend Wegwerp rechthoekig Aluminium bakkerspot Bread
| Naam: | Ovenbakken Taart Niet-klevend Wegwerp rechthoekig Aluminium bakkerspot Bread |
|---|---|
| Grondstoffen: | aluminiumfolie 3003 |
| Vorm: | Rechthoek |
500 ml 900 ml 1000 ml foliebak wegwerpvoedsel Aluminiumfoliecontainer Foliepan met deksel
| Name: | 500ml 900ml 1000ml Foil Tray |
|---|---|
| Size: | Customization |
| Capacity: | 230ml--750ml |
Aluminium barbecue grill wegwerpgrillpannen met metalen gaas Aluminium stand
| Naam: | Afvalgrill voor BBQ in de buitenlucht |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumfolie + houtskool |
| Brandstof: | Houtskool |
50 Gauge BBQ Aluminium Folie Roasting Pan Roaster Tin Foil Tray
| Naam: | Een rechthoekige kookplaat |
|---|---|
| Gewicht: | 11.0lb |
| Breedte: | 14 inch |
Eenmalige Pan Alu Folie Containers 800 ml Eenmalige bakplaten
| legering: | 3003, 3004, 8011, enz. |
|---|---|
| Grootte: | 211x145x42 mm |
| Capaciteit: | 800ml |

