Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ disposable aluminum foil pans ] bij elkaar passen 74 producten.
37.5 vierkante voet aluminiumfolie 14 micron tinfolie voor keuken
| Grondstoffen: | Aluminiumfolie 8011 |
|---|---|
| Temperatuur: | O |
| Dikte: | 0.009-0.028 mm |
10 inch ronde folie pannen wegwerp aluminium 2L grote ronde folie bak
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Naam: | 10 inch aluminium folie bak |
| Capaciteit: | 2000ml |
20x13 " Grote foliepan wegwerpbare takeaway diepe herbruikbare aluminiumfolie container tray
| Naam: | Aluminiumfolie stoomtafelpan voor feest |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek |
| Capaciteit: | 850ml |
Zilveren Food Foil Pan Bowl met deksels Ronde Aluminium Foil Containers
| Type: | beschikbare lunchdoos |
|---|---|
| legering: | 3003, 8011 |
| Kleur: | Zilver |
314x204mm Aluminium Roaster Pan Wegwerpbare rechthoekige foliebakken
| Productnaam: | Eenmalige rechthoekige folie-roosterbakken |
|---|---|
| Materiaal: | 99% puur aluminiumfolie |
| legering: | 3004 8011 |
267oz Oval Aluminium Folie Kalkoen Tray Grote Folie Roasting Pan Packaging
| Merknaam: | Yongsheng Aluminum |
|---|---|
| Vorm: | Oval |
| Kleur: | Zilver |
Huishoudelijke Aluminiumfolie bekers Mini Ei Tart Schimmel Pan voor bakken 4 oz
| legering: | 3003, 8011 |
|---|---|
| Grootte: | Verscheidene afmetingen beschikbaar |
| OEM-producten: | Beschikbaar |
Container Box Tray Aluminium Lid Rectangle Travel Aluminium Foil Container
| Rijmateriaal: | 3003 3004 8011, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O |
| Type: | Rechthoekig, Rond, Vierkantig, enz. |
3. Foliebak met deksel voor huishoudelijke aluminiumfolieverpakkingen
| Vorm: | rechthoekig |
|---|---|
| OEM-producten: | Beschikbaar |
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
20ft langwerpige aluminium voedselfolie container wegwerpfoliebakken met folie deksel
| Productnaam: | YSA-RE185 |
|---|---|
| Grondstoffen: | Aluminiumfolie |
| Grootte: | 185x135x50 mm |

