Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ anodized aluminum plate ] bij elkaar passen 343 producten.
5A06 Geanodiseerde het Bladplaat H112 5083 5052 5059 van de Aluminiumlegering
| Oppervlakte: | Met een laag bedekt |
|---|---|
| Dikte: | 0.2mm20mm |
| Legering: | 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 8011, enz. |
Blad 1060 van het A5052h32 Geanodiseerd Aluminium 1100 1050 Aluminiumplaat
| sleutelwoord: | Blad van het A5052 het H32 Geanodiseerde Aluminium, 1060 aluminiumplaat, 1100 aluminiumplaten |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | Yongshengaluminium |
1100 3105 5052 Aluminium Diamond Plate 4x8 8/1 Blad 2200mm
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 1100,3105 aluminiumblad, 5052 aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
1050 3005 5005 Aluminiumplaat 0.5mm 2mm de Prijs van het Bladmetaal
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 1050,3005 aluminiumblad, 5005 aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
Gepolijste spiegel afwerking geanodiseerd aluminium plaat voor zonne parabolische reflector spoel plaat
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Vorm: | Blad, Rol, Cirkel |
| breedte: | 101500mm |
0.8mm 2mm 3mm Dunne 6xxx Aluminiumplaat 8x4' Aluminiumplaat 6061 T6
| Graad: | 6000-serie |
|---|---|
| Dikte: | 0.10-350 mm (contacteer ons voor de exacte waarde) |
| Breedte: | 100-2600 mm |
Het Blad van de aluminiumspiegel
| Productnaam: | Verlichtingsreflectiesnelheid 86% aluminium spiegelplaat, Verlichtingsreflectiesnelheid 95% gepolijs |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Provincie Henan, China |
| Verwerkingsdienst: | Buigen, decoilen, lassen, ponsen, snijden |
Douane 1060 1050 1100 van de het Aluminiumlegering van h14 h24 Blad 2mm 3mm 12mm het Broodje van het Aluminiumblad voor Verkeersteken
| Sleutelwoord: | Aluminiumplaten platen,aluminiumplatenrol,1060 aluminiumplaten |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Graad: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
Leverancier 3003 van het aluminiumblad 5083 H111-de Bladenbroodjes van de Aluminiumplaat
| sleutelwoord: | de leverancier van het aluminiumblad, aluminiumplaat 5083 h111, het blad van de aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
4x10 Metaal van het aluminiumblad 2mm 4mm Dikte 3003 5052 de Plaat van de het Aluminiumlegering van H112 5083 A6061 T6
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, 16mm dikke aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

