Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ anodized aluminum plate ] bij elkaar passen 343 producten.
6061 van de de Legeringsplaat H32 van het Aluminiumblad Blad met hoge weerstand 350mm voor Verpakking
| Sleutelwoord: | Aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O - H112 |
Pan 6.0mm Geanodiseerde het Aluminiumschijven van de Stok niet Pot voor Keuken
| Productnaam: | Aluminium om Cirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5052 van het de Plaataluminium van het aluminiumblad Boot van de Plaatmarine grade aluminum plate for de Dikke
| sleutelwoord: | aluminium dikke plaat, plaat 5052, de mariene plaat van het aluminiumblad van het rangaluminium |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Aluminium 7075 T6 5083 Aluminiumplaat 6063 6061 Aluminiumplaat
| sleutelwoord: | aluminium 7075 t6,5083-aluminiumplaat, 6061 aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Vervaardiger in China Leverancier Aluminiumplaat 0,15-25,0 mm Aluminiumplaat
| Materiaal: | 1 Legering van het 3 5 6 8 Reeksenaluminium |
|---|---|
| Verpakking: | Houten Pallet |
| breedte: | 10mm-2200mm |
Aluminium plaat 1060 1100 3003 5052 2mm 3mm 4mm aluminium plaat voor plafondplaat
| Trefwoord: | Aluminium plaat |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,15-200 mm aangepast |
6061 T6 Aluminiumplaat voor maritieme toepassingen Dikte 0,2-500 mm Term CFR
| legering: | 1100 3003 5052 5053 6061 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Breedte: | 1002600mm |
5052 5754 Diamanten aluminium plaat / Gekauwde patronenplaat / Gedrukt geperforeerd aluminium plaat
| Cijfer: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Type: | Bord/spoel |
12mm Aluminiumplaat 5mm 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm de Rol van het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | 12mm Aluminiumplaat, 5mm Aluminiumblad, 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm de Rol van het Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
1000 en 3000 serie aluminium platen van hoge kwaliteit geschikt voor huishoudelijke apparaten, kunnen worden aangepast
| legering: | 1000, 3000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Breedte: | 20-3000 mm, enz. |

