Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ anodized aluminum plate ] bij elkaar passen 343 producten.
5083 geanodiseerde het Aluminiumplaat 5mm van het Aluminiumblad 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Blad
| SLEUTELWOORD: | 5083 aluminiumplaat, 5083 Aluminiumblad, 5mm aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
Fabrieksprijs 1050 de Fabrikant van de het Aluminiumplaat van het Aluminiumblad o-H112
| sleutelwoord: | 1050 Aluminiumplaat, 1050 aluminiumblad, 1050 de fabriek van het aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Buigen, Decoilen, Lassen, Ponsen, Snijden |
| Bui: | O - H112 |
Het in reliëf gemaakte 0.25mm 4x8 7075 Geanodiseerde Metaal van het Aluminiumblad voor Ijsvakje
| Legering: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
1100 1060 3003 3105 1.2mm 2mm 3mm plateert het Dikke Aluminium Bladen voor Verkeersteken
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, 16mm dikke aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
De spiegel beëindigt van de het Broodjesspiegel van het Aluminiumblad van de het Aluminiumplaat Poolse het Broodjesstrook
| Productnaam: | De spiegel beëindigt het Broodje van het Aluminiumblad, Plaat van het Spiegel de Poolse Aluminium, h |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Henanprovincie, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
0,5 mm 1,0 mm geanodiseerd aluminium plaatbladkleur blanco zilver goud blauw rood
| Pakket: | Standaard de Uitvoerpakket |
|---|---|
| Tolerantie: | Vanaf uw vereiste |
| Kleur: | Gouden zilver, Champagne, Zwarte, Brons, Enz. |
De Legeringsblad 6061 van het 6000 Reeksenaluminium 6063 6082 van de het Aluminiumplaat van T6 4x8 het Bladbroodje
| Sleutelwoord: | 6061 aluminiumplaat, aluminiumplaat 6063, het Broodje van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Aluminiumlegering: | 6061, 6063,6082 |
Het geanodiseerde Aluminium plateert het Bladmetaal van het Bladen5052-h38 5005 H34 5754 Aluminium voor Tekens
| Sleutelwoord: | de rol van het aluminiumblad, 4x8-de prijs van het aluminiumblad, aluminiumbladen voor tekens |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Blad 5mm 12mm Plaat 3003 van de aluminiumplaat van het Aluminiumblad Aluminiumblad
| sleutelwoord: | aluminiumblad 3003,12mm aluminiumplaat, plaat 5mm van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1mm 1.5mm 2mm 4mm 5mm 6mm Dikte 6061 het Blad van de het Aluminiumplaat van 6063 T6-de Plaatvliegtuigen van het Legeringsaluminium
| Sleutelwoord: | Aluminiumplaat, aluminiumplaat 6061, de plaat van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Aluminiumlegering: | 6061, 6063 |

