Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ anodized aluminum plate ] bij elkaar passen 343 producten.
Fabricage geanodiseerd aluminium plaat 4 mm 6 mm 1060 3003 5083 6061 aluminium plaat
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0.2mm20mm |
| Lengte: | 1-12m of aangepast |
Groothandel Aluminiumplaat 5005 5052 5083 5754 China Fabrieksprijs 20 mm Dikte
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | Op maat |
| breedte/lengte: | Op maat |
0.6mm dik 50mm Dia H32 de Cirkelblad van het Legeringsaluminium
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Keuken 0.3mm 0.4mm 0.5mm T4 T8 de Plaat van de Aluminiumcirkel
| Productnaam: | Aluminiumschijf |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1000 3000 Serie Aluminium Plaat voor Luxe Trap Handrails Aangepaste Maten
| legering: | 1000 3000 serie, etc. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Dikte: | 0.2500mm |
Dunne Schijfcirkel de Schijven van 1 Discbound van het Duimaluminium voor Werktuigen
| productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
0.1mm 350mm de Bladen van de Aluminiumlegering plateren 1060 3003 5052 6061 8011 2200mm
| naam: | Aluminium plaat |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O - H112 |
SGS Koude Weerstand 4.0mm Blad van de Aluminium het Lichte Reflector
| Productnaam: | Het Blad/de Rol van het spiegelaluminium |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Bouw 3000 Reeks 3003 Aluminium om Cirkel het Harde het Anodiseren Emailleren
| Productnaam: | Aluminium om Cirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5005 Aluminium het Verdelen Strook de Legeringsstrook 6.5mm van het 8000 Reeksenaluminium
| Naam: | Aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van Oorsprong:: | CHINA |
| Merknaam: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |

