Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ anodized aluminum plate ] bij elkaar passen 343 producten.
De molen beëindigt de Plaat 4x8 Marine Grade 5083 van de Aluminiumlegering de Plaat van Aluminiumbladen
| Sleutelwoord: | Aluminiumplaat, de bladen van aluminiumplaten, 5083 Aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 5000 reeksen |
1mm 3mm 10mm 35 mm van het de Rangaluminium van dik 7075 Legeringsvliegtuigen het Blad/de Plaat voor Luchtvaart/Productievliegtuigen
| Sleutelwoord: | Marine Grade Aluminum Plate, 5083 Aluminiumplaat, Aluminiumplaat voor de Bouw van het Bootschip |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | A5052, A5005, A5083, A5754 |
Opgepoetste het Bladplaat 3 5 6 8 Reeksen 10mm van het Legeringsaluminium
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Dikte: | 0.130mm |
| Breedte: | 10mm-2200mm |
6061 de Plaath32 Blad met hoge weerstand van de Aluminiumlegering voor Verpakking
| Trefwoord: | 6061 aluminiumplaat, aluminiumblad voor verpakking, 6061 H32-aluminiumblad |
|---|---|
| Verwerkingsdienst: | Buigen, decoilen, lassen, ponsen, snijden |
| Woedeaanval: | O - H112 |
3003 5052 5083 6061 Anti-slip Diamanten patroon Aluminium loopvlak Plaat Aluminium metaal
| Trefwoord: | Niet-slip aluminium plaat |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Type: | Bord/spoel |
5052 5005 5754 5083 de Plaat van het het Aluminiumblad van O H32 H34 H111 H116 H321 H112 voor Bootschip
| Sleutelwoord: | het aluminium plateert bladen, het broodje van het aluminiumblad, 5052 aluminiumbladen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 5000 reeksen |
Het Bladbroodje 2.0mm 3,0 Mm-Aluminiumplaat 80mm X 200mm van het hoge Precisiealuminium Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | Het Blad van het hoge Precisiealuminium, Aluminiumblad 2.0mm, Aluminiumblad 3.0 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
1mm 1.3mm Hoog Weerspiegelend Opgepoetst van de het Bladrol van het Spiegelaluminium van de het Broodjesreflector het Aluminiumblad
| Productnaam: | het opgepoetste blad van de aluminiumspiegel, aluminiumplaat 1mm spiegel, het blad van het reflector |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Bui: | O-H112 |
Aluminium 6061 T6-Aluminium 6063 het blad van het aluminiumdakwerk
| sleutelwoord: | aluminium 6061 t6,6063-aluminiumplaat, het blad van het aluminiumdakwerk |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Plaat 5005 5052 H22 5754 5083 H34 H111 5086 H116 Marine Aluminum Sheet van het 5000 Reeksenaluminium
| Sleutelwoord: | De Legering van de aluminiumplaat, 5754 Aluminiumplaat, 5005 h34-Aluminiumbladen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 5000 reeksen |

