Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ anodized aluminum plate ] bij elkaar passen 343 producten.
5083 h116 h321 5052 5005 5754 het Blad Marine Grade Aluminum Plate van de Aluminiumlegering voor de Bouw van het Bootschip
| Sleutelwoord: | Marine Grade Aluminum Plate, 5083 Aluminiumplaat, Aluminiumplaat voor de Bouw van het Bootschip |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | A5052, A5005, A5083, A5754 |
5083 de Bootschip van H116 H321 de Legeringsblad Marine Grade Aluminum Plate van het de Bouwaluminium
| Sleutelwoord: | 5083 h116 Aluminiumplaat,Marine Grade Aluminiumplaat,5083 h321 Aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Scherpe het Metaallegering 3003 van het Aluminiumblad 3105 3005 10 mm het Aluminiumplaat van 1,5 mm dikte voor Dak
| Sleutelwoord: | Het Metaal van het aluminiumblad, het aluminiumblad van 1,5 mm dikte, Aluminiumplaat voor Dak |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 3003 3004 3005 3105 |
Vervaardigers van geanodiseerd aluminium 2mm 3mm 5mm 10mm Aluminiumplaat Prijs Aluminiumplaat
| Materiaal: | Geanodiseerd aluminium |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
| Dikte: | 0.2mm20mm |
0.3mm Geanodiseerde Aluminiumplaten
| Sleutelwoord: | 8 x 4 aluminiumblad, 0.7mm aluminiumblad, aluminiumblad 1mm |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-8000-serie |
| Normen: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
T6 geanodiseerde aluminiumplaat strip spoel aangepast formaat
| Pakket: | Standaard exportpakket |
|---|---|
| Vorm: | Plaat, Blad, Rol |
| Kleur: | Gouden zilver, Champagne, Zwarte, Brons, Enz. |
Standaard exportpakket van geanodiseerd aluminium
| Oppervlakte: | Helder, mat, haarlijn, borstel, zandstralen, geruit, reliëf |
|---|---|
| Vorm: | Plaat, Blad, Rol |
| Certificaat: | ISO, SGS, BV |
5052 geanodiseerd aluminiumplaat 2 mm 3 mm 4 mm Zwart Blauw Rood Roosgoud Plaat
| Graad: | 5052 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0,5-200 mm |
1 4 inch dikke aluminium plaat 1/8 inch 10 mm 6 mm 3 mm 1 mm dikte 4 * 8 FT
| Aluminiumlegering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm-2600mm |
| Breedte: | 1000 mm, 1200 mm, 1250 mm, 1500 mm, 2000 mm of elk maatwerk |
DD Aluminiumplaat van gelijkstroom 99,5% 1050 6061 voor Diepe Tekeningskooktoestel
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

