Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ anodized aluminum plate ] bij elkaar passen 343 producten.
Plaat 1060 van het dakwerkaluminium 3mm het Aluminiumprijs van de Aluminiumrol per kg
| Productnaam: | De Rol van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
2 mm 3 mm 4 mm Aluminiumplaat Marine Grade Alloy 6063 6061 Aluminiumplaat
| legering: | 6061 6063 |
|---|---|
| Temperatuur: | T6, T651, T4, T851, enz. |
| Dikte: | 0.10mm-350mm |
1060/3003/5052/6061 Aluminiumplaten rol Aluminium spoelplaat Aluminiumstrook
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 0,1-6,5 mm |
| breedte: | 102000mm |
3003 3105 5052 het Metaalleverancier In het groot 4x8 van het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | aluminiumblad 3003,3105 aluminiumblad, in het groot aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
De kleur anodiseerde 5mm 4.0mm H24 1070 Aluminiumbrandbeveiliging
| Productnaam: | Geanodiseerde aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Geanodiseerde 3mm 6mm 8mm 6082 6063 Opgepoetste de Spiegel van het Aluminiumblad
| Productnaam: | Geanodiseerde aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Geanodiseerde 100mm 1050 1060 5052 Aluminiumblad het Anti Bevuilen
| Productnaam: | Geanodiseerde aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Aluminiumrol 3105 1050 1060 1070 1100 3003 het Bladbroodje van het 5052 Aluminiumdakwerk
| Sleutelwoord: | aluminiumrol 3105, het Bladbroodje van het Aluminiumdakwerk, aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | Dakwerk, Plafond, Bekleding, Goot, Voorgevelmuur, enz. |
Aluminiumrol 5086 5a02-Aluminiumbroodje 5052 van de het Aluminiumrol van h32 5005 h24 het Broodje van het het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | aluminiumbroodje 5005 5052,5005 h24-aluminiumrol, 5005 aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | Dakwerk, Plafond, Bekleding, Goot, Voorgevelmuur, enz. |
Gepersonaliseerde hardheid Anodiserende aluminium schijven
| Dikte: | 0.136.5mm |
|---|---|
| Hardheid/Tolerantie: | Op maat |
| Toepassing: | Industrieel, automobiel, kookgerei, enz. |

