Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum roll coil ] bij elkaar passen 318 producten.
Het Blad van het aluminiumdakwerk in van het het Aluminiumdakwerk van Nigeria de Rolbroodje 0,5 Mm-Dikte
| Sleutelwoord: | het bladrol van het aluminiumdakwerk, de rolbroodje van het aluminiumdakwerk 0,5 mm-dikte, het beste |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
2mm dik 5754 5083 de Weerstand van de het Broodjest851 Slijtage van de Aluminiumstrook
| Productnaam: | Aluminiumstroken |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5 \ Industriële de Bandfolie 1600mm van het 6 Broodjeshuishouden van de Reeksaluminiumfolie
| Naam: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (volgens klantenvereisten) |
Voorgeverfde, met kleur gecoate aluminiumstrook, spoelplaatrol, PE-PVDF-coating
| Breedte: | vanaf uw vereisten |
|---|---|
| Gewicht van de spoel: | vanaf uw vereisten |
| Verpakkingen: | PE, PVDF |
De aluminiumfolie rolt Voedselrang 1060 3003 5052 8006 8011 voor Medisch
| Naam: | aluminiumfoliebroodje |
|---|---|
| Punt: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
PE PVDF Rol van het Deklaag de Kleur Met een laag bedekte Aluminium voor Heldere & Kleurrijke Binnenhuisarchitectuur
| Productnaam: | geschilderd Aluminiumrol/Blad |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000Series, 3000Series, 5000Series, 6000Series |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
0.36mm Afrikaans aluminium tegel voor dakkleur gecoate aluminium spoel corrosiebestendig
| Legering/Rang: | 3009 5008 6005 9005 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.27 0.29 0.30 0.36 0.45 0.46mm |
Gepolijste spiegel afwerking geanodiseerd aluminium plaat voor zonne parabolische reflector spoel plaat
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Vorm: | Blad, Rol, Cirkel |
| breedte: | 101500mm |
1050 1060 1100 Aluminium spoel Aluminium plaat rol 1000 serie strip spoel
| Dikte: | 0,1-6,5 mm |
|---|---|
| breedte: | 102000mm |
| Lengte/gewicht: | vanaf uw vereisten |
Plaatrol Aluminium spoel 3 5 6 serie Aluminium legering Metaal op maat
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt, In reliëf gemaakt, Geanodiseerd, eindigt de Molen, enz. |
|---|---|
| Breedte: | 10-2000 mm |
| Pakket: | Standaard exportpakket |

