Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum roll coil ] bij elkaar passen 318 producten.
Geanideerde aluminiumplaat rollen aluminiumlegering vlek zilver gekleurd aluminium
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Alloy: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082, 8011, enz. |
| Dikte: | 0.130mm |
3000 Serie PE PVC Gecoate Aluminium Trimrol Geverfde Aluminiumplaat
| Legering: | 1050, 1060, 1100, 3003, 3004, 3105, etc. |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,2-3 mm |
Vooraf geverfte PE PVDF 1060 3003 3004 5052 Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol voor Bouwmateriaal
| Verpakkingen: | PE, PVDF |
|---|---|
| Dikte: | 0.16.0mm |
| breedte/lengte: | vanaf uw vereisten |
1050 3003 8011 2.0mm 4.0mm van het het Broodjesaluminium van de Aluminiumrol het Dakwerkrol
| sleutelwoord: | aluminiumrol 8011, aluminiumrol 3003, het broodje van de aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
Broodje van het kleurenaluminium 3003 Rol van het het Aluminiumrol Vooraf geverfte Aluminium van H24 de Kleur Met een laag bedekte voor Bouw
| sleutelwoord: | Vooraf geverfte Aluminiumrol, Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol, Aluminiumrol voor Bouw |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000series-8000series |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Van het de Strookkleur Met een laag bedekte Kanaal van de aluminiumlegering van het de Brievenaluminium de Strookrol voor Brief
| Sleutelwoord: | de strook van de aluminiumlegering, kleur bedekte aluminiumstrook, het kleur met een laag bedekte me |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
van de de brievenrol van het aluminiumkanaal van de het Aluminiumversiering van het de Rolaluminium het Bladbroodje
| sleutelwoord: | de rol van de aluminiumversiering, de brievenrol van het aluminiumkanaal, het Broodje van het Alumin |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
T3 T8 1100 Dunne Textuur 4mm Rol 15mm van de Aluminiumstrook Breedte
| Productnaam: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0.13mm6.5mm de Rolbroodje van de Aluminiumgoot voor Kanaalbrief
| Naam van het product: | Aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1mm 1.3mm Hoog Weerspiegelend Opgepoetst van de het Bladrol van het Spiegelaluminium van de het Broodjesreflector het Aluminiumblad
| Productnaam: | het opgepoetste blad van de aluminiumspiegel, aluminiumplaat 1mm spiegel, het blad van het reflector |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Bui: | O-H112 |

