Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum roll coil ] bij elkaar passen 318 producten.
0.7mm Rol 1050 van de Aluminiumgoot 1060 1070 1100 3003 downspout Aluminiumrol
| Sleutelwoord: | Aluminium spoel goot,aluminium spoel 3003,aluminium plaat 0,7 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merken: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Kleur 0.2mm tot 6.0mm het Broodjespe van het Gootaluminium Polyesterdeklaag
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
0.1mm Rol 3mm Warmgewalste 1series 3series 5series 6series 8series van de Aluminiumstrook
| Naam: | Aluminiumrol |
|---|---|
| Certificaat: | ISO, RoHS |
| Tolerantie: | Als eis van de klant |
Gekleurde aluminium rollen voorgeverfd geverfd schilderen Kleurbedekte aluminium spoel
| legering: | 1000, 3000, 5000 serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.2-6.5 mm |
Direct Factory Sale of 1050 3003 Aluminum Roll 0.2-1.0mm Aluminum Coil Sheet for Roofing Building Material
| Legering: | 1000/3000/5000/6000/etc |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Dikte: | 0,2 mm - 8 mm of aangepast |
Aluminium strip spoel maat 10 mm breedte aluminium rol
| Pakket: | Standaard de Uitvoer Zeewaardig die Pakket, met pvc wordt behandeld, en Houten Geval |
|---|---|
| De rand: | Molenrand, gesneden rand |
| MOQ: | 3 ton |
2600mm Breedte 6.5mm Dik van de de Strookrol van het Legeringsaluminium het Bladbroodje
| Naam: | Aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van Oorsprong:: | China |
| Merknaam: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
Aluminium strip spoel 3000 serie 3003 3004 3105 Aluminium legering plaat rol
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| MOQ: | 3 ton |
| Dikte: | 0.16.0mm |
De Broodjesjumbo 1235 3003 5052 van het foliealuminium 8006 8011 Aluminiumfolierol
| Sleutelwoord: | 8011 aluminiumfolie, de broodjes van het foliealuminium, Aluminiumfolierol |
|---|---|
| Punt: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
6.5mm 1100 1200 de Rol van de Aluminiumstrook Anticorrosief voor Techniek
| Productnaam: | Aluminiumstroken |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

