Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum roll coil ] bij elkaar passen 318 producten.
2mm 3mm Dik Geanodiseerd Aluminiumblad 5052 5083 1050 3003 H14 voor Buitengebruik
| Sleutelwoord: | 2mm 3mm dik aluminiumblad, geanodiseerd aluminiumblad, aluminiumbladen voor buitengebruik |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
0.75mm Leverancier 1100 van de Aluminiumplaat 6061 7005 Bladen
| sleutelwoord: | 0.75mm Aluminiumplaat, 1/4 aluminiumblad, 6061 aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Blad van het het Aluminiumdakwerk van 1xxx 3xxx het Beste in het Blad van het het Aluminiumdakwerk van Nigeria 0.3mm-0.7
| Sleutelwoord: | het beste blad van het aluminiumdakwerk in Nigeria, aluminiumblad 0.3mm, het blad van het aluminiumd |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Geanodiseerde Plaat 1050 van het Aluminiumblad 1060 0.2mm - 350mm Dikte
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Tolerantie: | vanaf uw vereisten |
Voedselcontainerfolie 3003 3004 8006 8011 0,03 - 0,2 mm Voor lunchdoos
| keyword: | 8011 Aluminum Foil ,Aluminium Foil Price,Aluminum Foil Food Packing |
|---|---|
| Type: | Heavy gauge foil, Medium gauge foil, Light gauge foil |
| Thickness: | 0.03 ~ 0.2mm |
Diepe Tekening 0.5mm tot 6.0mm de Ronde Plaat van de Aluminiumcirkel voor Cookwares
| Productnaam: | de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Cigarettenfolie Pure folie 1235 0,0065 mm 0,007 mm Single Smooth Cigarette Packaging Folie
| Sleutelwoord: | Sigarettenfolie |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |

