Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum roll coil ] bij elkaar passen 318 producten.
3003 Met een laag bedekte het Aluminiumrol 1600mm van H24 Kleur Pre Geschilderde Aluminiumrol voor Bouw
| Sleutelwoord: | Vooraf geverfte Aluminiumrol, Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol, Aluminiumrol voor Bouw |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000series-8000series |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
8006 7 - 60 Micron Aluminium Jumbo Roll Huishoudelijk aluminiumfolie voor fastfood
| legering: | 8006 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0.007-0.06 mm |
Lichte Reflector 3004 3005 600mm 800mm het Blad van het Spiegelaluminium
| Productnaam: | Het Blad/de Rol van het spiegelaluminium |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
0.8mm 10mm 20mm Brief Sign Aluminium Strip 1100 1060
| Naam van het product: | 0.8mm*10mm 20mm Brief Sign Aluminium Strip 1100 1060 |
|---|---|
| legering: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 enz. |
| Temperatuur: | O, H12, H14, H26, H22, H32, H34, H36 enz. |
1060 3003 1,5/2,0/3,0 mm*1200 mm warmte-isolatie aluminium spoel
| Aluminiumlegering: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 enz. |
| Dikte: | 0,2-8,0 mm |
Aluminiumrol 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 het Broodje van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 1050 1060 1100 aluminium spoel (3003 3105 aluminium spoel) 5052 6061 aluminium plaatrol |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-8000-serie |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Voedselrang 8011 3003 van de Prijsalmunium van het Aluminiumfolie Jumbobroodje van het de Foliebroodje Aluminiumfoliëndocument
| Sleutelwoord: | het document van het broodjesaluminiumfoliën van de almuniumfolie, voedselrang 8011 prijs van het 30 |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
8006 8021 8079 Aluminiumfoliebroodje de Folie Jumbobroodje van het 11 Micronaluminium
| Sleutelwoord: | 8021 aluminiumfolie, 8006 aluminiumfolie rolprijs, 11 micron aluminiumfolie |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
0.2-8mm Kleur aluminium spoel rol spiegel aluminium spoel voor goot
| Plaats van herkomst: | Hennan China (Verenigd Koninkrijk) |
|---|---|
| Levertijd: | 7-21 dagen na orderbevestiging |
| Merknaam: | Yongsheng |
Gecoate aluminium spoel Aluminium plaat rol Fabriek PE PVDF Kleur coated aluminium spoel Voor ACP
| Naam van het product: | Kleurrijke aluminium rollen |
|---|---|
| legering: | 1000 3000 5000 6000 reeksen |
| Temperatuur: | O-H112, enz. |

