Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum roll coil ] bij elkaar passen 318 producten.
Aluminium strip spoel legeringsgraad plaat roll 1,5 mm 2,5 mm Binnen 76 mm Diameter
| Breedte: | vanaf uw vereisten |
|---|---|
| Toepassing: | bouw, decoratie, vervoer, enz. |
| Dikte: | 0.1-6.0 mm |
Aluminiumband spoel met standaard GB/T3880.1-2006 en spoelgewicht van 2-3 ton
| Breedte: | 101600mm |
|---|---|
| kant: | Molenrand, gesneden rand |
| Oppervlakte: | De molen eindigt, Geanodiseerd, Geborsteld, In reliëf gemaakt, Enz. |
5.0mm 1070 Stroken van het de Roldecoiling Geanodiseerde Aluminium van de Aluminiumstrook
| Productnaam: | Aluminiumstroken |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiumband spoel voor wasmachine 1060 3003 Hardheid
| Breedte: | vanaf uw vereisten |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-6.0 mm |
| Lange: | Op maat |
SGS gecertificeerde aluminium strip spoel met molen afwerking Gratis monster Uitstekend voor consumentengoederen en verpakkingsmaterialen
| Productnaam: | Aluminium spoel/rol |
|---|---|
| Legering of niet: | Legering |
| Legering: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
Dikte 0,1 mm tot 3,0 mm Aluminium Strip Rol Legering Ideaal voor de Productie van Elektronische Apparaten
| Productnaam: | Aluminium spoel/rol |
|---|---|
| Legering: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
| Woedeaanval: | O~H112 |
Van de de Rollendouane van het fabrieks de Directe In het groot 1060 Aluminium Broodjes van het de Oppervlaktealuminium
| sleutelwoord: | 1060 Aluminiumrol, 1060 de Fabriek van de Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Zilveren van het het Bladbroodje van de Aluminiumfolie Rol 0.0060.02mm Dikte Aangepaste Breedte
| Verpakking: | Houten pakket |
|---|---|
| Oorsprong: | Henan China |
| Merk: | Henan Yongsheng |
5052 H34 Aluminium spoelplaat, aluminium dakband spoel voor precisie-engineering en -productie
| Certificaat: | SGS, ISO, RoHS, enz. |
|---|---|
| Oppervlak: | Molenafwerking |
| Sollicitatie: | Aluminium raam, deur, vliesgevel, leuning, normaal aluminium profiel, decoratief en industrieel alum |
Corrosieweerstand de Rol van de 11 Micronaluminiumfolie voor Keuken
| Sleutelwoord: | 7 micronaluminiumfolie, foliedocument aluminiumfolie, aluminiumfoliebroodje voor keuken |
|---|---|
| Legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |

