Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum roll coil ] bij elkaar passen 318 producten.
1000-serie High Reflective Aluminium Sheet Spiegel Gepolijste Aluminium Sheet Coil
| legering: | 1000 Reeksen |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.15.0mm |
3mm 1050 5052 In reliëf gemaakte Aluminiumrol voor Bouwdakwerk
| Productnaam: | In reliëf gemaakt Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Van het de Korrelaluminium van de fabrieksprijs bedekte de Houten Kleur van het de Rolbroodje Koudgewalste Rol met een laag
| sleutelwoord: | Houten Korrel Met een laag bedekte Aluminiumrol, Koudgewalste Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | 1000-7000-serie |
Dikte 0,1-3,0 mm Aluminium spoel roll strip Breedte 3-2600 mm SGS gecertificeerd materiaal voor de productie
| Productnaam: | Aluminium spoel/rol |
|---|---|
| Legering of niet: | Is legering |
| Legering: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
Vervaardiging van aluminium spoelrolband, met inbegrip van gespecialiseerde snijdiensten voor metaalmeubelen en luchtvaartcomponenten
| Productnaam: | Aluminium spoel/rol |
|---|---|
| Legering of niet: | Is legering |
| Legering: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
Onbewerkt aluminium spoelrolplaatstrip vervaardigd voor deuren Lichtgewicht en duurzaam materiaal
| Productnaam: | Aluminium spoel/rol |
|---|---|
| Legering of niet: | Is legering |
| dikte: | 0.1 mm - 3,0 mm |
0.5 mm 0,6 mm 1 mm dikte koudgewalste aluminium spoel Gratis monster voor de meubelindustrie
| Productnaam: | Aluminium spoel/rol |
|---|---|
| Is legering: | Is legering |
| Legering: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
Industriële Aluminiumfoliebroodjes voor Huishouden/Medische 0,006 - 0.2mm H112
| Naam: | Aluminiumfoliebroodjes |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Breedte: | 10mm ~ 1500mm |
1050 1060 8011 o-het Voedselrang 400mm van het Aluminiumfolie Jumbobroodje Medische Aluminiumfolie
| Naam: | aluminiumfoliebroodje |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
China produceert aluminium spoelrolstrip van goede kwaliteit met een dikte van 0,1 mm tot 3,0 mm, ontworpen voor duurzaamheid
| Productnaam: | Aluminium spoel/rol |
|---|---|
| Legering: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
| Woedeaanval: | O~H112 |

