Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ flat aluminum plate ] bij elkaar passen 121 producten.
Hoogwaardige Luchtvaartlegering 7075 Aluminiumblad 2mm 4mm 8mm
| Sleutelwoord: | 7075 Aluminiumblad, 7075 aluminiumblad 2mm 4mm 8mm, aluminiumblad 7075 t6 |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De Rolpe PVDF van het hoge Precisie de Kleur Met een laag bedekte Aluminium Rol van de Aluminiumlegering
| SLEUTELWOORD: | Met een laag bedekte Aluminiumrollen, PE Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol, Pvdf-Aluminiumverf |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
Huishoudenaluminiumfolie 40 Microns 12 Microns het Voedsel van het Aluminium Jumbobroodje Verpakkings het Blad van het 8011 Aluminiumfoliebroodje
| Sleutelwoord: | Huishoudelijke aluminiumfolie rol,aluminiumfolie voedselverpakking,aluminium jumbo rol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Aluminiumrol het Bladrol 1100 van het Productiealuminium 1050 1060 Rollen van het Legeringsaluminium voor kan
| Sleutelwoord: | De aluminiumrollen voor kunnen, de Rol van het Aluminiumblad, de rol van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
De witte Blauwgroene Kleur Met een laag bedekte Met een laag bedekte Rollen van Pvdf van de Aluminiumrol Verf
| sleutelwoord: | Witte Met een laag bedekte Aluminiumrollen, Blauwe Aluminiumrol, Pvdf-Aluminiumverf Met een laag bed |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
8011 O 55mic 70mic Dikte Aluminium strip folie voor flexibele kanaal
| legering: | 8011 O |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Dikte: | 0.0045-0,2 mm, enz. |
0.012-0.1mm 3003 H13 Aluminiumfolie voor honingraatfolie
| legering: | 3003, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | H18, H19, etc |
| Dikte: | 0.0120.1mm |
Reeks van 1xxx 3xxx 5xxx schilderde Aluminiumrol 1.0mm het Kleur Met een laag bedekte Broodje van de Aluminiumrol voor Kanaalbrieven
| Sleutelwoord: | de rol van het kleurenaluminium, kleur met een laag bedekte aluminiumrol, de rol van het kleurenalum |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000series-8000series |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
0.7mm Rol 1050 van de Aluminiumgoot 1060 1070 1100 3003 downspout Aluminiumrol
| Sleutelwoord: | Aluminium spoel goot,aluminium spoel 3003,aluminium plaat 0,7 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merken: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
350mm het Bladrol Met een laag bedekte Oppervlakte van het Dikteaa1100 Aluminium
| Productnaam: | aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

