Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ flat aluminum plate ] bij elkaar passen 121 producten.
Leverancier 1050 1060 1100 2mm Aluminiumblad 1500x3050mm van het aluminiumblad het Broodje van de de Plaatfolie van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 1050 aluminiumbladen, 1100 aluminiumblad, Aluminiumblad 1500x3050mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
5754 5 Bar 5mm de Platenaluminium Gecontroleerde Plaat van het Aluminiumblad Gecontroleerde Patroon
| Sleutelwoord: | Aluminium Gecontroleerde Plaat, Aluminium Gecontroleerde Patroonplaten, 5754 5 Bar 5mm Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Patroongrootte: | Aangepast |
Hoog - kwaliteit 1050 het Metaal van het Aluminiumblad voor Bouwmateriaalplaat
| sleutelwoord: | 1050 Aluminiumplaat, 1050 aluminiumblad, het Metaal van het Aluminiumblad voor Bouwmateriaal |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Dikte: | 0,2 mm - 350 mm |
6061 de Plaath32 Blad met hoge weerstand van de Aluminiumlegering voor Verpakking
| Trefwoord: | 6061 aluminiumplaat, aluminiumblad voor verpakking, 6061 H32-aluminiumblad |
|---|---|
| Verwerkingsdienst: | Buigen, decoilen, lassen, ponsen, snijden |
| Woedeaanval: | O - H112 |
Aluminium diamantplaat 5052, aluminium reliëfplaat 8 x 4, aluminium traanplaat
| Productnaam: | Diamantplaat 5052 Aluminium 8 x 4 Aluminiumplaat Aluminium loopvlakplaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Woedeaanval: | O-H112 |
5052 8083 5754 6061 6063 1,5 mm 1 mm 2 mm 3 mm dikke aluminiumplaat voor gebouwen
| legering: | 5000 serie, 6000 serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O,H18,H24,H32,H34,H111,H112,T4,T6,T651, enz. |
| Dikte: | 0.15-600 mm |
1100 1050 3003 3xxx-Reeksen 2.8mm de 3mm Dikke 4x8-Rol van Aluminiumbladen voor Tekens
| Sleutelwoord: | de rol van het aluminiumblad, 4x8-de prijs van het aluminiumblad, aluminiumbladen voor tekens |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Aangepaste het Bladplaat 2200mm van de Aluminiumlegering 1 3 5 6 8 Reeksen
| Dikte: | 0.130mm |
|---|---|
| Breedte: | 10mm-2200mm |
| Lengte: | 1m-12m of aangepast |
5052 H32 1060 H24 Al Gedrukt Aluminium 3003 H14 Aluminium Kaartschijf
| Graad: | 1100 3003 5052 5754 |
|---|---|
| Type: | Plaat |
| Temperatuur: | O-H112 |
Aluminium ronde plaat 1050 1060 1100 250mm 350Mm 780mm H14 Kookgerei
| legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O,H12,H14,H16,H18,H24,H32 enz. |
| Diameter: | 90 mm-1020 mm (op verzoek van de klant) |

