Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ flat aluminum plate ] bij elkaar passen 121 producten.
5052 Metaal van het aluminiumblad 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm H32 Bladfabriek
| sleutelwoord: | H32 Aluminiumplaat, 5052 aluminiumblad, 0.1mm de fabriek van het aluminiumblad |
|---|---|
| Legering/Rang: | 5052 |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Van het de Aluminiumfolie Jumbobroodje van aluminiumfolieimporteurs het Document van het het Huishoudenaluminium Folie voor Voedsel
| Sleutelwoord: | aluminium container folie film jumbo, aangepaste aluminiumfolie, aluminiumfolie rol prijs, |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Voedselrang 8011 3003 van de Prijsalmunium van het Aluminiumfolie Jumbobroodje van het de Foliebroodje Aluminiumfoliëndocument
| Sleutelwoord: | het document van het broodjesaluminiumfoliën van de almuniumfolie, voedselrang 8011 prijs van het 30 |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Document de Prijs van het Aluminiumfoliebroodje per Ton 35 Micronaluminiumfolie voor Voedselcontainers
| Sleutelwoord: | 35 micron aluminiumfolie, aluminiumfolie rol prijs, aluminiumfolie voor voedselcontainers |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
3004 Broodje 45 van de batterijaluminiumfolie het Aluminiumfolie van Cm 3004 in Broodjes
| Sleutelwoord: | batterijaluminiumfolie, aluminiumfolie 3004, aluminiumfolie in broodjes |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Groothandel 8 - 50 Mic Aluminum Foil 8011 Aluminiumfoliebroodje voor Dienblad
| sleutelwoord: | 8011 het Broodje van de aluminiumfolie, Aluminium Foll voor Aluminiumdienblad |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
5052 geanodiseerd aluminiumplaat 2 mm 3 mm 4 mm Zwart Blauw Rood Roosgoud Plaat
| Graad: | 5052 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0,5-200 mm |
1100 1060 5052 3003 H14 Aluminiumplaat Dikte Aluminium 3003 Plaatplaat
| Graad: | 1000 3000 5000 6000 |
|---|---|
| Type: | Blad |
| Temperatuur: | O-H112 |
1060 Aluminium cirkelplaat Aluminium ronde plaat voor lampenbescherming
| Klasse/legering: | 1050, 1060, 1100, 3003, etc. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.3-6 mm |
8006 8011 8021 8079 Aluminiumfoliedocument de Folie van het de Rangaluminium van het Broodjesvoedsel voor Voedselverpakking
| Sleutelwoord: | Het Aluminiumfolie van de voedselrang, Aluminiumfoliedocument Broodje, Aluminiumfolie voor Voedselve |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |

