Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ flat aluminum plate ] bij elkaar passen 121 producten.
ASTM 6063 T6 Aluminiumplaat Aluminiumplaat voor het gebruik op schepen
| Reeks: | 6000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | T4, T6, T651, enz. |
| Dikte: | 0.156.0mm |
1000 en 3000 serie aluminium platen van hoge kwaliteit geschikt voor huishoudelijke apparaten, kunnen worden aangepast
| legering: | 1000, 3000-serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Breedte: | 20-3000 mm, enz. |
0.1mm Geanodiseerde Plaat 5mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm T351 van het Aluminiumblad
| Naam: | Aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
Douane 1060 1050 1100 van de het Aluminiumlegering van h14 h24 Blad 2mm 3mm 12mm het Broodje van het Aluminiumblad voor Verkeersteken
| Sleutelwoord: | Aluminiumplaten platen,aluminiumplatenrol,1060 aluminiumplaten |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Graad: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
3 Compartiment Rectangular Aluminium Foil Plate Voedselcontainer met eenvoudig platte deksels
| Grondstoffen: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14 |
| Dikte: | 0.06 mm |
6061 6063 7075 T6-Aluminium de plaat van het blad/6061 6063 7075 T6 Aluminium
| Sleutelwoord: | 6061 de Plaat van het aluminiumblad, 6063 Aluminiumblad, 7075 T6-aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Beëindig Aluminiumplaat 5083 de Legering van het 7075 Aluminiumblad voor Bekledingsplafond
| sleutelwoord: | aluminium 5083 blad, aluminiumplaat 7075, de stroken van het aluminiumplafond & vlakke aluminiumstro |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.13mm350mm |
6061 van de de Legeringsplaat H32 van het Aluminiumblad Blad met hoge weerstand 350mm voor Verpakking
| Sleutelwoord: | Aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O - H112 |
1100 1060 Aluminum Sheet 0.5mm Thickness for Food Packaging/Electronic Heat Dissipation
| Trefwoord: | Aluminium blad |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium legeringsmetaal |
| Woedeaanval: | O-H112 |
Het geanodiseerde Aluminium plateert het Bladmetaal van het Bladen5052-h38 5005 H34 5754 Aluminium voor Tekens
| Sleutelwoord: | de rol van het aluminiumblad, 4x8-de prijs van het aluminiumblad, aluminiumbladen voor tekens |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

