Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ flat aluminum plate ] bij elkaar passen 121 producten.
5052 5005 5754 5083 de Plaat van het het Aluminiumblad van O H32 H34 H111 H116 H321 H112 voor Bootschip
| Sleutelwoord: | het aluminium plateert bladen, het broodje van het aluminiumblad, 5052 aluminiumbladen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 5000 reeksen |
Het Bladbroodje 2.0mm 3,0 Mm-Aluminiumplaat 80mm X 200mm van het hoge Precisiealuminium Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | Het Blad van het hoge Precisiealuminium, Aluminiumblad 2.0mm, Aluminiumblad 3.0 mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
1000 Serie 4.0mm H22 1060 Dunne Metalen Strips Aluminium Plaat
| Naam: | Aluminiumstrook |
|---|---|
| Merknaam: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| legering: | 1000-serie-8000-serie |
1100 3105 5052 Aluminium Diamond Plate 4x8 8/1 Blad 2200mm
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 1100,3105 aluminiumblad, 5052 aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
0.1mm 350mm de Bladen van de Aluminiumlegering plateren 1060 3003 5052 6061 8011 2200mm
| naam: | Aluminium plaat |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O - H112 |
SGS Koude Weerstand 4.0mm Blad van de Aluminium het Lichte Reflector
| Productnaam: | Het Blad/de Rol van het spiegelaluminium |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Hoogwaardige aluminiumplaat 1050/1060/1100 Hoogtemperatuurwarmtebescherming 6063 Aluminiumplaat
| Productnaam: | Aluminiumplaat |
|---|---|
| legering: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 enz. |
| Proefproef: | Vrij |
1060 0,55 mm Dikte Aluminium cirkel O H tempered aluminium schijf voor keuken
| legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O,H12,H14,H16, H18,H24,H32, enz. |
| Dikte: | 0.13mm ∙ 6.5mm |
Aluminium kookgerei Gebruik 1050 1060 3003 schijf schijf Aluminium spirt schijf cirkel
| legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O,H12,H14,H16, H18,H24,H32, enz. |
| Dikte: | 0.13mm ∙ 6.5mm |
De molen beëindigde 3003 3105 Vlak Blad 10mm 6mm 3 mm 1mm van het 3005 Legeringsaluminium de Dikke 4x8-Prijs van het Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | Aluminium Vlak Blad, dikke aluminiumbladen 3 mm, aluminiumblad 1mm |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Rang: | 3003 3004 3005 3105 |

