Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ flat aluminum plate ] bij elkaar passen 121 producten.
Het Blad van het het Aluminiumdakwerk van de aluminiumrol in het Broodjesrol van het Rollenaluminium
| sleutelwoord: | het blad van het het aluminiumdakwerk van de aluminiumrol, het blad van het aluminiumdakwerk in roll |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Van de het Bladrol van het gipspleisteraluminium van de de Gootrol de Dikte van de het Aluminiumrol
| sleutelwoord: | het aluminium van de gootrol, de dikte van de aluminiumrol, het Bladrol van het Gipspleisteraluminiu |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
van het de Diktealuminium van 1xxx 3xxx 5xxx 0.30.7mm van de de Versieringsrol van het het Aluminiumkanaal het Broodje van de de Brievenrol
| sleutelwoord: | het aluminiumrol van 1xxx 3xxx 5xxx, de Rol van de Aluminiumversiering, het broodje van de aluminium |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
1050 2mm 1100 3003 Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol voor Kanaalbrief
| sleutelwoord: | 1050 2 mm-aluminiumrol, aluminiumrol voor kanaalbrief, kleur met een laag bedekte aluminiumrol |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |
1100 aluminium spoel industriële kwaliteit puur 1 mm 2 mm 3 mm 5 mm Mill Finish
| Legering/Rang: | 1000-serie |
|---|---|
| Merken: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Dikte: | 0,2-8,0 mm |
3000 serie hoogwaardige aluminium cirkel voor keukengerei H14
| Alloy: | 1050,1060,1070,1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 etc. |
|---|---|
| Temper: | O,H12,H14,H16,H18,H24,H32,etc |
| Diameter: | 80mm-1000mm (customer requirements) |
Aluminiumstrook / band 1050 3105 0,2-4 mm Dikke aluminiumstrook voor batterijmateriaal
| Modelnummer: | 1050 3105 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Breedte: | 7-1000 mm |
De geanodiseerde Plaat van het Bekledingsaluminium
| Productnaam: | Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | Yongshengaluminium |
Gepolijste spiegel afwerking geanodiseerd aluminium plaat voor zonne parabolische reflector spoel plaat
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Vorm: | Blad, Rol, Cirkel |
| breedte: | 101500mm |
1050 1060 1070 Metaal van het Aluminiumblad 0.5mm 2mm Plaatprijs
| Sleutelwoord: | aluminiumplaat 1050,1100 aluminiumplaat,1100 aluminium spoel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

