Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ aluminum roll coil ] bij elkaar passen 318 producten.
1050 1060 1100 Aluminiumrol 3003 3105 5052 6061 het Broodje van het Aluminiumblad
| Productnaam: | aluminiumrol |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, het Westenunie, Geldgram, Enz. |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Het Bladbroodje 3003 5052 van China Alumminum 6061 het Broodje van de 6063 Aluminiumrol
| sleutelwoord: | 3003 aluminiumrol, 5052 h32-aluminiumrol, de prijzen van de aluminiumrol |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, het Westenunie, Geldgram, Enz. |
| Certificaat: | ISO, ROHS |
5754 aluminiumblad 5 Bar 5mm 4x8-het Broodje van Diamond Plate Embossing Aluminum Sheet van het Bladaluminium
| Productnaam: | 4x8 aluminium traanplaat |
|---|---|
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
| Woedeaanval: | O-H112 |
Rol 0.5mm van het A5052h32 Aluminium Dikte voor de Bouw van Verpakking
| Sleutelwoord: | 1.6mm aluminiumplaat, aluminium 5052 h32, het broodje van de aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Legering/kwaliteit:: | 1000series-8000series |
De Aluminiumfoliedocument 1100 1235 de Foliebreedte 1500mm van de voedselrang van de Aluminiumcontainer
| Sleutelwoord: | aluminiumfolie, Aluminiumfoliedocument, aluminiumfolie jumbobroodjes |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
5A02 aluminiumfolie Jumbobroodje voor Voedsel560mpa H112 Bui
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie voor Voedsel, Aluminiumfoliedocument, Aluminiumfolie Jumbobroodje |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
De Strookbroodje van het Yongsheng1xxx 1050 0.5mm H24 Aluminium
| Naam van het product: | De Rol van de aluminiumstrook |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Plaat 1060 van het dakwerkaluminium 3mm het Aluminiumprijs van de Aluminiumrol per kg
| Productnaam: | De Rol van het aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Op maat gemaakte 4 X 8 aluminium traanplaat 1,5 mm 5754 5083 3003 reliëf aluminium diamantplaat plaat rol
| Productnaam: | aluminium loopvlakplaat 4x8, aluminium diamanten loopvlakplaat, aluminium chequerplaat |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/kwaliteit: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen |
5a02 8006 Anticorrosief de Aluminiumfolie Jumbobroodje van de Voedselrang
| Sleutelwoord: | 8006 8011 de Aluminiumfolie van de Voedselrang, Aluminiumfolie Jumbobroodje, Aluminiumfolie voor Foo |
|---|---|
| Legeringstype:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Binnenkernmaterialen: | Aluminiumkern, enz. |

