Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 coil aluminum stock ] bij elkaar passen 224 producten.
0.5mm tot 6.0mm 8011 Spaties van de het Aluminiumcirkel van H12 H14
| Productnaam: | Aluminiumschijf |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Grote kroon ovaal rooster aluminium folie pan voor oven en koken
| Beschrijving: | Grote ovale rooster met folie |
|---|---|
| Top in afmetingen: | 440 x 350 mm |
| Onderdimensies: | 355 x 265 mm |
Aluminiumband 5052 5182 8011 O H12 H14 H16 H18 H19 Voor bekleding van dranken
| legering: | 5000 serie, 8000 serie |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112 |
| Dikte: | 0.2mm5.0mm |
3004 PE Kleur Met een laag bedekte de Bui Langzaam verdwijnende Weerstand van de Aluminiumrol T8
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Het Blad van het aluminiumdakwerk in van het het Aluminiumdakwerk van Nigeria de Rolbroodje 0,5 Mm-Dikte
| Sleutelwoord: | het bladrol van het aluminiumdakwerk, de rolbroodje van het aluminiumdakwerk 0,5 mm-dikte, het beste |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
SGS die Kleur lassen bedekte Geschilderde UV Bestand van de Aluminiumrol met een laag
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De aluminiumfolie rolt 1235 3003 5052 8006 het Voedselrang van de 8011 Aluminiumfolierol
| Naam: | aluminiumfoliebroodje |
|---|---|
| Punt: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Aluminium 7075 T6 5083 Aluminiumplaat 6063 6061 Aluminiumplaat
| sleutelwoord: | aluminium 7075 t6,5083-aluminiumplaat, 6061 aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5052 van de het Aluminiumrol van PVDF het Deklaag Vooraf geverfte Antieffect
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1100 3105 5052 Aluminium Diamond Plate 4x8 8/1 Blad 2200mm
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 1100,3105 aluminiumblad, 5052 aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het YongShengaluminium, Ltd. |

