Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 coil aluminum stock ] bij elkaar passen 224 producten.
5052 het Aluminiumblad 2mm van het aluminiumblad 4x8 Aluminiumblad
| sleutelwoord: | 5052 aluminiumblad, 2mm aluminiumblad, 4x8-aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Het Broodjesnummerplaat 1060 van het aluminiumblad 1100 1050 Aluminiumlegering voor Industrie
| sleutelwoord: | Het Broodje van het aluminiumblad, aluminiumblad 1050,1060 de prijs van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3mm Aluminiumblad 10mm het Aluminiumblad van de Aluminiumplaat 5x10
| Sleutelwoord: | 3 mm aluminiumplaat, 10 mm aluminiumplaat, 5 x 10 aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
De douane anodiseerde Zwarte Geanodiseerde het Aluminiumplaten en Broodjes van het Aluminium4x8 Aluminium Blad
| sleutelwoord: | geanodiseerd aluminiumblad, zwart geanodiseerd aluminiumblad, geanodiseerde het blad van het douanea |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
1050 1060 1100 3003 Keukengerei en Lichten van HO Aluminum Circle Round For Cookwares
| Productnaam: | De Cirkel van de aluminiumschijf, aluminiumcirkel 1100, aluminiumschijf |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Dikte: | 0.3mm6.0mm |
1100 1060 3003 3105 1.2mm 2mm 3mm plateert het Dikke Aluminium Bladen voor Verkeersteken
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, 16mm dikke aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0.8mm 1.5mm Douane In reliëf gemaakt Aluminium de Plaat van de Aluminiumcontroleur van Diamond Sheet 4 X 8
| Productnaam: | 0,8 mm aluminiumplaat met reliëf, 4 x 8 aluminium traanplaat, 4x8 aluminium traanplaat |
|---|---|
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
| Legering/kwaliteit: | 1000 serie, 3000 serie, 5000 serie |
Schijf 1050 van het Cookwarealuminium Aluminium 1060 om Cirkel
| Sleutelwoord: | 3003 aluminiumcirkel, het aluminiumcirkel van China, de plaat van de aluminiumcirkel |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Dikte: | 0,3 mm-6,0 mm |
T351 eindigt de Molen van Pan Colored Coat Aluminum Disc H18 voor Kooktoestel
| Sleutelwoord: | oppoetsende aluminiumschijf, 30mm aluminiumcirkel, het aluminiumcirkel van de inductiebasis voor coo |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
Marine Grade Aluminum 5052 h32 5005 het Aluminiumplaten 3 cm 15mm van H34 H14 Dik Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | Aluminium van maritieme kwaliteit 5052-h32, aluminiumplaten van 3 cm dik, aluminiumplaat van 15 mm d |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

