Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 coil aluminum stock ] bij elkaar passen 224 producten.
3004 5052 8006 Industriële Groothandel 0.2mm van het Aluminiumfoliebroodje
| Sleutelwoord: | 3004 aluminiumfolie, Industrieel Aluminiumfoliebroodje, aluminiumfolie 5052 |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Bladen 1060 H24-Aluminiumplaat 3105 van het aluminiumdakwerk H24-de Tegels van het Aluminiumdak
| sleutelwoord: | De Bladen van het aluminiumdakwerk, 3105 h24-Tegels van het Aluminiumdak, 1060 h24-Aluminiumplaat |
|---|---|
| Certificaat: | ISO, ROHS |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
6061 aluminiumblad 6mm 5mm Aluminiumplaat 4mm Aluminiumblad
| Sleutelwoord: | 6061 aluminiumblad, 5mm Aluminiumplaat, 4mm Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Geanodiseerd Aluminiumblad 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Aluminiumplaat voor Cookwares en Lichten
| Sleutelwoord: | Geanodiseerd Aluminiumblad, 1050 1060 1100 3003 5083 6061 Aluminiumplaat, Aluminiumplaat voor Cookwa |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
1050 1060 1100 3003 5083 6061 Aluminiumplaat voor Cookwares en Lichten
| Sleutelwoord: | 1050 1060 1100 3003 Aluminiumplaat, Aluminiumplaat voor Cookwares en Lichten, 5083 6061 Aluminiumbla |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
De aluminiumfolie rolt Jumbo 1235 3003 5052 8006 het Voedselrang van de 8011 Aluminiumfolierol
| Naam: | aluminiumfoliebroodje |
|---|---|
| Punt: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
1mm 0.5mm Legering van het het Bladaluminium van het Diktedak 1050 1100 3003 3105 Aluminiumbladen voor Dak
| sleutelwoord: | het aluminium van het dakblad, 3105 aluminiumblad, aluminium 3003 legering |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Hoog - kwaliteit 1050 het Metaal van het Aluminiumblad voor Bouwmateriaalplaat
| sleutelwoord: | 1050 Aluminiumplaat, 1050 aluminiumblad, het Metaal van het Aluminiumblad voor Bouwmateriaal |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Dikte: | 0,2 mm - 350 mm |
Fabrieksprijs 1050 de Fabrikant van de het Aluminiumplaat van het Aluminiumblad o-H112
| sleutelwoord: | 1050 Aluminiumplaat, 1050 aluminiumblad, 1050 de fabriek van het aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Buigen, Decoilen, Lassen, Ponsen, Snijden |
| Bui: | O - H112 |
5083 geanodiseerde het Aluminiumplaat 5mm van het Aluminiumblad 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Blad
| SLEUTELWOORD: | 5083 aluminiumplaat, 5083 Aluminiumblad, 5mm aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O~H112, T3~T8, T351~851 |

