Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 coil aluminum stock ] bij elkaar passen 224 producten.
8006 8011 8021 8079 Aluminiumfoliedocument de Folie van het de Rangaluminium van het Broodjesvoedsel voor Voedselverpakking
| Sleutelwoord: | Het Aluminiumfolie van de voedselrang, Aluminiumfoliedocument Broodje, Aluminiumfolie voor Voedselve |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Huishouden 8011 de Zachte Jumboaluminiumfolie van het Aluminiumfoliebroodje H112
| Sleutelwoord: | 8011 aluminiumfolie, de broodjes van de aluminiumfolie, Aluminiumfolie Jumbobroodjes |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
het Document van 1060 1235 1145 3004 5052 8006 8011 het Broodjesaluminiumfoliën van de Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | 8011 aluminiumfolie, het document van het broodjesaluminiumfoliën van de almuniumfolie, aluminiumfol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
8011 van de het Aluminiumfolie van de voedselverpakking Broodje 1500mm Breedte ASTM B209
| Sleutelwoord: | 8011 Aluminiumfolie,Aluminiumfolieprijs,Aluminiumfolie voedselverpakking |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Document de Prijs van het Aluminiumfoliebroodje per Ton 35 Micronaluminiumfolie voor Voedselcontainers
| Sleutelwoord: | 35 micron aluminiumfolie, aluminiumfolie rol prijs, aluminiumfolie voor voedselcontainers |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Fabriek 8011 van China van de het Broodjesprijs van Aluminiumfoill de Folie van de het Voedselrang
| sleutelwoord: | 8011 het Broodje van de aluminiumfolie, de Aluminiumfolie van de Voedselrang, 8011 de Prijs van Alum |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
1050 3003 Medische het Voedselrang 500mm van het 8011 Aluminiumfolie Jumbobroodje
| Sleutelwoord: | 1050 Aluminiumfolie, 8011 Aluminiumfoliebroodje, aluminiumfolie 3003 |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
2 compartimenten Aluminiumfoliecontainer met een capaciteit van 750 ml
| Naam: | Voedselcontainers met 2 compartimenten |
|---|---|
| Materiaal: | 3003 3004 8011 |
| Type: | Tray |
Voedingsmiddelen voor eenmalige consumptie Voedingsmiddelencontainer Aluminiumfolie schalen Lunchbox
| Type: | CONTAINER |
|---|---|
| legering: | 3003 3004 8011, enz. |
| Temperatuur: | O |
Aluminiumfolie rolbreedte 10 mm 1500 mm gespecialiseerd voor sigarettenverpakkingen
| legering: | 1235, 8011 |
|---|---|
| Dikte: | 5-9 micron |
| Temperatuur: | O ~ H112 |

