Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 coil aluminum stock ] bij elkaar passen 224 producten.
1000 3000 5000 serie Stucco 0,3-0,8 mm Oranje Schil Aluminium Gedrukt Plaat
| Legering: | 1000 Reeksen, 3000 Reeksen, 5000 Reeksen, 6000 Reeksen |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112, O/H14/H32/H24 |
| Dikte: | 0,13 mm-6,5 mm |
5052 Metaal van het aluminiumblad 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm H32 Bladfabriek
| sleutelwoord: | H32 Aluminiumplaat, 5052 aluminiumblad, 0.1mm de fabriek van het aluminiumblad |
|---|---|
| Legering/Rang: | 5052 |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Metaal Broodje 3003 van de de Bouwaluminiumfolie H46-Aluminiumfolie Groot Broodje
| SLEUTELWOORD: | 3003 het Broodje van de aluminiumfolie, H46-Aluminium Foll, Metaal het broodje van de de Bouwalumini |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Breedte: | 10mm ~ 1500mm |
Document de Prijs van de Aluminiumfoliefilm per Aluminiumfolie van kg 1235 5052 voor Voedselcontainers
| Sleutelwoord: | aluminiumfoliefilm, aluminiumfoliepapier, aluminiumfolie 1235 |
|---|---|
| Artikel 1: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
350mm de Plaatmetaal 1050 1070 3105 5052 O H12 H15 H16 H18 H24 van het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | H12 aluminiumplaat, H24 aluminiumplaat, 1070 aluminiumplaat |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-serie-8000-serie |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Van de de Containerfolie van het aluminiumfoliealuminium van de de Film Jumboaluminiumfolie het Broodjesprijs
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie voor containers,aluminiumfolie op maat,aluminiumfolie rol prijs |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Het Aluminiumdocument van de voedselrang van de de Aluminiumfolierol van Foliebladen het Aluminiumfolie voor Voedselverpakking
| Sleutelwoord: | aluminiumfolierol, aluminiumdocument folie, Aluminiumfolie voor Voedselverpakking |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
1lb aluminiumfolie mini broodpannen met deksels kleine tinfolie broodpannen
| legering: | 3003, 3004, 8011, enz. |
|---|---|
| grootte: | 6.1x3.75x2 inch |
| Capaciteit: | 15oz |
5052 5754 Diamanten aluminium plaat / Gekauwde patronenplaat / Gedrukt geperforeerd aluminium plaat
| Cijfer: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Woedeaanval: | O-H112 |
| Type: | Bord/spoel |
Premium kwaliteit aluminium diamanten plaat 5754 aluminium checker plaat voor industrieel en decoratief gebruik
| Legering: | 1000-serie-8000-serie |
|---|---|
| Type: | Bord/spoel |
| Woedeaanval: | O-H112 |

