Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 coil aluminum stock ] bij elkaar passen 224 producten.
T3 van het Aluminiumstroken van de Bui de Houten Korrel PVDF Met een laag bedekte Goede Lasbaarheid
| Productnaam: | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5052 H34-de Bladenh32 H14 Precisie van de Aluminiumlegering het Machinaal bewerken
| sleutelwoord: | 5052 aluminiumplaat, H34-aluminiumblad, H32-aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5 \ Industriële de Bandfolie 1600mm van het 6 Broodjeshuishouden van de Reeksaluminiumfolie
| Naam: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (volgens klantenvereisten) |
Volledige grootte folie stoom tafelpan ondiepe medium diepe aluminiumfolie container met deksels
| legering: | 3003, 3004, 8011 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14 |
| Technologie: | Stempelen |
3004 Broodje 45 van de batterijaluminiumfolie het Aluminiumfolie van Cm 3004 in Broodjes
| Sleutelwoord: | batterijaluminiumfolie, aluminiumfolie 3004, aluminiumfolie in broodjes |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Eenmalige lunchbox Wrinkle - Gratis deksel Aluminiumfolie takeaway verpakkingsdoos
| Materiaal: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Dikte: | 0.030.2mm |
| Kleur: | Zilver, goud, op maat |
Vlamvertragend oliebestendige zilver/goud geïmprimeerde aluminiumfolie serie 1000 3000 8000
| Alloy serie: | 1000, 3000, 5000, 8000 |
|---|---|
| Temperatuur: | H22, H24, H26 |
| Dikte: | 0,006-0,2 mm |
Ronde aluminium containers voor eenmalig gebruik 4300 ml capaciteit voor klantvereisten
| Plaats van herkomst: | Henan, China |
|---|---|
| legering: | Legering van levensmiddelenklasse 8011 of 3003 |
| Temperatuur: | O, H14 |
1050 1060 1070 Metaal van het Aluminiumblad 0.5mm 2mm Plaatprijs
| Sleutelwoord: | aluminiumplaat 1050,1100 aluminiumplaat,1100 aluminium spoel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
3003 3105 5052 het Metaalleverancier In het groot 4x8 van het Aluminiumblad
| sleutelwoord: | aluminiumblad 3003,3105 aluminiumblad, in het groot aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

