Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 coil aluminum stock ] bij elkaar passen 224 producten.
2mm 4mm Dikte 6061 T6-Aluminiumplaat 5052 5083 A6061-het Bladmetaal van de Aluminiumlegering
| Sleutelwoord: | 6061 het blad van het aluminiummetaal, aluminiumplaat 5052 5083 6061,2mm dikte 6061 t6-aluminiumplaa |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5754 5 Bar 5mm de Platenaluminium Gecontroleerde Plaat van het Aluminiumblad Gecontroleerde Patroon
| Sleutelwoord: | Aluminium Gecontroleerde Plaat, Aluminium Gecontroleerde Patroonplaten, 5754 5 Bar 5mm Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Patroongrootte: | Aangepast |
4x10 Metaal van het aluminiumblad 2mm 4mm Dikte 3003 5052 de Plaat van de het Aluminiumlegering van H112 5083 A6061 T6
| Sleutelwoord: | aluminiumblad 3003 h14,3105-aluminiumblad, 16mm dikke aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Merk: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3 de Cirkelplaat 1060 van het duimaluminium A3003-Aluminium om Schijf voor Pot
| Sleutelwoord: | aluminiumcirkel voor pot, rond schijfaluminium, het aluminiumcirkel van China |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
A3003 beëindigt de Molen van de Aluminiumschijf Deklaag voor Pan Non Stick
| Sleutelwoord: | de importeur van de aluminiumcirkel, aluminiumcirkel voor pan niet stok, de plaat van de aluminiumci |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Hardheid: | O, H12, H14, H16, H18 |
7075 het Aluminiumlegeringen 7075 van het Aluminiumblad T651-Plaat voor Schipbodem
| Sleutelwoord: | 7075 Aluminiumblad, Aluminiumlegeringen 7075,7075 T651-Plaat voor Schipbodem |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | Dakwerk, Plafond, Bekleding, Goot, Voorgevelmuur, enz. |
Hot Coil Roll Strip 1100 H14 Aluminium Strips Coil Alloy Sign Trim Strips
| legering: | 1100 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 enz. |
| Dikte: | 0,1-6,5 mm |
Met een laag bedekte het poeder anodiseerde 1050 1060 1070 de Rol van het 1100 Aluminiumblad
| Legering/Rang: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Bui: | O-H112, T3-T8 |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
Het Metaalplaten van de aluminiumsublimatie voor Cookwares en Lichten of Andere Producten
| Productnaam: | Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
De golf van het de Douanealuminium van het Aluminiumdakwerk van het het Bladmetaal Rol van het het Aluminiumdakwerk
| sleutelwoord: | golfaluminiumdakwerk, het metaaldouane van het aluminiumblad, de Rol van het Aluminiumdakwerk |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

