Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 coil aluminum stock ] bij elkaar passen 224 producten.
Het Bladbroodje 3003 5052 van China Alumminum 6061 het Broodje van de 6063 Aluminiumrol
| sleutelwoord: | 3003 aluminiumrol, 5052 h32-aluminiumrol, de prijzen van de aluminiumrol |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, het Westenunie, Geldgram, Enz. |
| Certificaat: | ISO, ROHS |
Van het het Aluminiumblad van het aluminiumdakwerk het Blad Gegalvaniseerde Blad van het het Aluminiumdakwerk in Rollen
| sleutelwoord: | het blad van het aluminiumdakwerk, het blad van het aluminiumdakwerk in rollen, galvaniseerde alumin |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
Leverancier 3003 van het aluminiumblad 5083 H111-de Bladenbroodjes van de Aluminiumplaat
| sleutelwoord: | de leverancier van het aluminiumblad, aluminiumplaat 5083 h111, het blad van de aluminiumplaat |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
1050 1060 1070 1100 3003 5052 H28 H14 verften Gekleurde Met een laag bedekte de Rolstrook van het Aluminiumblad voor Dakwerk vooraf
| sleutelwoord: | De Rol van het aluminiumblad voor Dakwerk, Vooraf geverfte Gekleurde Met een laag bedekte de Rolstro |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000-8000 reeks |
| Dikte: | 0.13mm6.5mm |
Blad 5754 5052 5083 6061 6083 het Blad van het Plaat 8 x 4 van de aluminiumrol Aluminium van de Aluminiumlegering
| sleutelwoord: | 8 x 4 aluminiumblad, aluminiumblad 5754, blad 5052 van de aluminiumrol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Gipspleister In reliëf gemaakte van het het Bladaluminium van de Aluminiumplaat de Controleursplaat 5005 H34-Aluminium Diamond Plate
| Sleutelwoord: | Gipspleister In reliëf gemaakte Aluminiumplaat, de Plaat van de Aluminiumcontroleur, 5005 H34-Alumin |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Patroongrootte: | Aangepast |
PE PVDF het Witte Blad van de het Aluminiumrol van de Aluminiumgoot Rol Vooraf geverfte Kleur Met een laag bedekte
| Sleutelwoord: | de kleur bedekte aluminiumrol, de witte rol van de aluminiumgoot, vooraf geverfte aluminiumrol met e |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000-serie, 3000-serie, 5000-serie, 6000-serie |
| Bui: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Van het de Vervaardigingsaluminium van het aluminiumblad Plaat 5052 5083 het Aluminiumblad van A5182 5005 O H32 H34
| Sleutelwoord: | aluminiumplaat 5052 5083, 5005 het aluminiumblad van o h32 h34, a5182-aluminium |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Toepassing: | Dakwerk, Plafond, Bekleding, Goot, Voorgevelmuur, enz. |
10x13 inch Half Size Deep Takeaway Rectangular Aluminium Foil Pan
| Naam: | 3500 ml halfgrote aluminiumfoliepan |
|---|---|
| Lange: | 325 mm |
| Breedte: | 262mm |
0.2mm dik 6061 Bladen van de Aluminiumlegering voor Keukendecoratie
| Productnaam: | Aluminiumblad |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

