Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 aluminum foil roll ] bij elkaar passen 138 producten.
8011 0,006 mm dubbel nul aluminiumfolie voor hoogwaardige voedselverpakkingen
| legering: | 1235,8011,8079 enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O~H112 |
| thcikness: | 6 tot 50 microgram |
3004 Broodje 45 van de batterijaluminiumfolie het Aluminiumfolie van Cm 3004 in Broodjes
| Sleutelwoord: | batterijaluminiumfolie, aluminiumfolie 3004, aluminiumfolie in broodjes |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Van de de Legeringsfolie van het Customeried het Zilveren Aluminium Broodje 6microns 8011 Lengte 1100
| Merk: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Lengte: | Vanaf uw vereiste |
Aluminiumfolie 8021 O legering PTP Blister Verpakking Aluminium 45 50 60μm Farmaceutische kwaliteit Aanpassing beschikbaar
| legering: | 8021, 8011, 8079, etc. |
|---|---|
| Temperatuur: | O, O-H112 |
| Dikte: | 0.022-3.0 mm |
8011 Hookahfolie voor anti-oxidatie en remming van de bacteriële groei
| legering: | 8011 |
|---|---|
| Temperatuur: | O |
| Dikte: | 0.008-0.025 mm |
Dubbel nul aluminiumfolie 0,006 tot 0,009 mm voedselkwaliteit farmaceutische verpakking hoge barrière vochtbestendig fabriek direct
| Legering: | 1235, 8011, enz |
|---|---|
| Woedeaanval: | O, enz |
| Thcikness: | 0,006-0,009 mm |
8006 7 - 60 Micron Aluminium Jumbo Roll Huishoudelijk aluminiumfolie voor fastfood
| legering: | 8006 |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, enz. |
| Dikte: | 0.007-0.06 mm |
200 vierkante voet aluminiumfolie 0,014 mm x 30 cm x 61 m folie rollen
| Materiaal: | 8011 Aluminiumfolie |
|---|---|
| Dikte: | 0.006mm(6micron) - 0,2mm (200micron) |
| Breedte: | 120-1500 mm (toleranties:± 1,0 mm) |
Goudkleurig gecoate aluminiumfolie voor aluminiumfolie lunchbox, bestand tegen hoge temperaturen, scheurvast, slijtvast 0,022 6,5 mm
| legering: | 1014, 8011, enz. |
|---|---|
| Temperatuur: | O-H112, T3-T8, enz. |
| Dikte: | 0.022-6.5 mm |
8011 Huishoudelijk aluminiumfolie verpakkingszak aluminiumfolie jumbo roll voedselgebruik
| Legering: | 1235, 1145, 8011, 8021, 8079, enz |
|---|---|
| Woedeaanval: | O, H18 |
| Dikte: | 0,004-0,2 mm |

