Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 aluminum foil roll ] bij elkaar passen 138 producten.
Aluminiumfoliebroodje 10 microns 8011 van de het Voedselrang van de Aluminiumfolierol het Huishoudenaluminiumfolie
| Naam: | aluminiumfoliebroodje |
|---|---|
| Punt: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
3004 5052 8006 Industriële Groothandel 0.2mm van het Aluminiumfoliebroodje
| Sleutelwoord: | 3004 aluminiumfolie, Industrieel Aluminiumfoliebroodje, aluminiumfolie 5052 |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Industriële Aluminiumfoliebroodjes voor Huishouden/Medische 0,006 - 0.2mm H112
| Naam: | Aluminiumfoliebroodjes |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Breedte: | 10mm ~ 1500mm |
Van de de Containerfolie van het aluminiumfoliealuminium van de de Film Jumboaluminiumfolie het Broodjesprijs
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie voor containers,aluminiumfolie op maat,aluminiumfolie rol prijs |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
8 - 50 Mic Silver Aluminum Foil Roll 1/3/5/8 van de Voedselreeksen Rang
| Naam: | aluminiumfoliebroodje |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Voedselrang 1070 1050 Aluminiumfoliebroodje 0.2mm Dikte
| Sleutelwoord: | aluminiumfoliefabrikanten, aluminiumfolie voor voedselcontainers, het broodjesgoud van de aluminiumf |
|---|---|
| Legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
0.2mm 1100 3003 Aluminiumfoliebroodje voor Voedsel Verpakking
| Sleutelwoord: | 0.006 - 0.2mm Aluminiumfolie, Aluminiumfolie in Broodjes, het aluminiumfolie van China |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Document de Prijs van het Aluminiumfoliebroodje per Ton 35 Micronaluminiumfolie voor Voedselcontainers
| Sleutelwoord: | 35 micron aluminiumfolie, aluminiumfolie rol prijs, aluminiumfolie voor voedselcontainers |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
6-20 micron aluminium folie rol voor veilige voedselverpakkingen 8011 legering
| Merken: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Soort legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
Gecertificeerd aluminiumfolie rollen legeringsmateriaal met snijservice voor voedselverpakkingsisolatie en industriële
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
|---|---|
| Yield (MPa): | Aluminum Foil+Bubble+White Pe Film |
| Standards: | 70 ~ 550Mpa |

