Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 aluminum foil roll ] bij elkaar passen 138 producten.
legering 1235 8011 8079 3003 Aluminiumfolie Jumbo Roll voor verpakking/gelamineerd folie
| Legering: | 1235, 8011, 8079, enz |
|---|---|
| Woedeaanval: | O, H18 |
| Dikte: | 0,006-0,2 mm |
1000 en 8000 serie voedselverpakking aluminiumfolie 0,006 tot 0,009 mm
| Legering: | 1235, 8011, 8079, enz |
|---|---|
| Woedeaanval: | O, enz |
| Dikte: | 0,006-0,009 mm |
8006 Aluminiumfolie van legering H22 100mic Jumbo Roll Food Grade Container Folie
| Merken: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Naam van het product: | aluminiumfoliebroodje |
| legering: | 8006 |
3003 3004 3105 Jumbobroodje 38 Micron 300mm Aluminiumfolie 12x1000 van de Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie roll Jumbo, aluminiumfolie 38 micron |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
De Foliebroodje van het 35 Micronaluminium voor Voedsel Verpakking 1235 18 Duim Brede Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | De aluminiumfolie rolt voor Verpakking, Aluminiumfolie 35 Micron, Aluminiumfolie 1235 215 mm |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
12 Mic 8011 Jumbo Roll Aluminiumfolie Voedingsmiddelenkoekfolie
| legering: | 8011 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H12, H14, H18, H24, H22, enz. |
| Thickness: | 12mic |
Eenmalige aluminiumfolie van levensmiddelenkwaliteit 300 ml rechthoekige container
| Materiaal: | 3003 3004 8011 aluminiumfolie |
|---|---|
| Vorm: | rechthoek of aangepast |
| Gebruik: | Verpakking van snacks, bijgerechten, sauzen, desserts, enz. |
8011 van de het Aluminiumfolie van de voedselverpakking Broodje 1500mm Breedte ASTM B209
| Sleutelwoord: | 8011 Aluminiumfolie,Aluminiumfolieprijs,Aluminiumfolie voedselverpakking |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
0.018x300mm Aluminium folie wrapper 100m folie rol voor keuken voedsel
| Alloy: | 8011 3003 3004 |
|---|---|
| Temper: | O, H14, H18, H24, H28, etc |
| Thickness: | 18mic |
Hoge dynwaarde 12-16um aluminiumfolie voor lithiumbatterij positieve elektrode
| Productnaam: | High Dyne Value batterijfolie |
|---|---|
| legering: | 1050 1060 1100 1235 |
| Temperatuur: | O, H14, H18, H22, H24 |

