Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 aluminum foil roll ] bij elkaar passen 138 producten.
6061 van de de Legeringsplaat H32 van het Aluminiumblad Blad met hoge weerstand 350mm voor Verpakking
| Sleutelwoord: | Aluminiumblad |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, Decoiling, Lassen, Ponsen, het Snijden |
| Bui: | O - H112 |
Spotlevering Double Zero Aluminiumfolie 6-7mic 450-700mm 1235 8079 legering
| legering: | 1235 8079 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, F, H12, H18, H22, H24, H26, H32 enz. |
| Dikte: | 0,006-0,2 mm |
China Manufacture 1100 3003 Aluminium spoelplaat Metalen rol met goede kwaliteit
| Material: | Aluminum Material |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Thickness: | 0.3mm-8mm |
Het Blad van het aluminiumdakwerk in van het het Aluminiumdakwerk van Nigeria de Rolbroodje 0,5 Mm-Dikte
| Sleutelwoord: | het bladrol van het aluminiumdakwerk, de rolbroodje van het aluminiumdakwerk 0,5 mm-dikte, het beste |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
1050 1060 1070 Metaal van het Aluminiumblad 0.5mm 2mm Plaatprijs
| Sleutelwoord: | aluminiumplaat 1050,1100 aluminiumplaat,1100 aluminium spoel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Brandnaam: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |
5052 Metaal van het aluminiumblad 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm H32 Bladfabriek
| sleutelwoord: | H32 Aluminiumplaat, 5052 aluminiumblad, 0.1mm de fabriek van het aluminiumblad |
|---|---|
| Legering/Rang: | 5052 |
| Bui: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
2mm 3mm Dik Geanodiseerd Aluminiumblad 5052 5083 1050 3003 H14 voor Buitengebruik
| Sleutelwoord: | 2mm 3mm dik aluminiumblad, geanodiseerd aluminiumblad, aluminiumbladen voor buitengebruik |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Gongyi, China |
| Normen: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Blad van het het Aluminiumdakwerk van 1xxx 3xxx het Beste in het Blad van het het Aluminiumdakwerk van Nigeria 0.3mm-0.7
| Sleutelwoord: | het beste blad van het aluminiumdakwerk in Nigeria, aluminiumblad 0.3mm, het blad van het aluminiumd |
|---|---|
| Legering/kwaliteit:: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Merk: | De Industrieco. van het Yongshengaluminium, Ltd. |

