Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 aluminum foil roll ] bij elkaar passen 138 producten.
Aluminiumfolie rol aluminiumfolie bubbel witte pe film dikte 0,006 tot 0,2 mm sterke flexibele beschermlaag
| Sample: | Free |
|---|---|
| Yield (MPa): | Aluminum Foil+Bubble+White Pe Film |
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
Aluminiumfolie rolbreedte 10 mm 1500 mm gespecialiseerd voor sigarettenverpakkingen
| legering: | 1235, 8011 |
|---|---|
| Dikte: | 5-9 micron |
| Temperatuur: | O ~ H112 |
Hydrofiele folie 8011 blauwe aluminiumfolie voor airconditioner
| Productnaam: | Hydrofiel aluminiumfolie |
|---|---|
| Legering/Rang: | 8011 |
| Temperatuur: | O-H112 |
Laminatie en voedselverpakking Aluminiumfolie rol met een dikte van 0,006-0,2 mm En verwerking Service Punching Ideaal voor commerciële
| Surface: | Smooth |
|---|---|
| Certificate: | SGS, ISO, RoHS, Etc. |
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
8011 legering 0,02 mm hoogtemperatuurbestendige aluminiumfolie rol voor oven voedselcontainer
| Legering: | 1235, 1145, 8011, 8021, 8079, enz |
|---|---|
| Woedeaanval: | O, H18 |
| Dikte: | 0,006-0,2 mm |
Fabriek direct chocoladeverpakking speciaal voedselveilig gouden aluminiumfolie rol, vers en vochtbestendig
| legering: | 1000,3000, serie 8000 |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H14, H18, H24, H26, H32 enz. |
| Dikte: | 0,006-0,2 mm |
5052 8011 Aluminiumfolie Jumbobroodje voor de Voorraad van de Airconditionervin
| sleutelwoord: | 8011 het Jumbobroodje van de aluminiumfolie, 5052 Aluminium Foll |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
Huishoudelijk aluminiumfolie zwaarwaar papier van levensmiddelenkwaliteit in rol aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie roll Jumbo, aluminiumfolie 38 micron |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Temperatuur: | O ~ H112 |
1050 3003 Medische het Voedselrang 500mm van het 8011 Aluminiumfolie Jumbobroodje
| Sleutelwoord: | 1050 Aluminiumfolie, 8011 Aluminiumfoliebroodje, aluminiumfolie 3003 |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
1050 3003 het Voedselrang 1500mm van het 8011 Aluminiumfolie Jumbobroodje Medische Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | 1050 Aluminiumfolie, 8011 Aluminiumfoliebroodje, aluminiumfolie 3003 |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |

