Alle producten
-
Aluminium striprol
-
Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Aluminium plaatplaat
-
De Schijf van de aluminiumcirkel
-
polyesterfolie gelamineerd met aluminiumfolie
-
Aluminium Geruite Plaat
-
Aluminium Diamond Plate Sheet
-
In reliëf gemaakt Aluminiumblad
-
Geanodiseerde aluminiumplaat
-
Het Blad van het spiegelaluminium
-
Bakje van aluminiumfolie
-
De Doos van de aluminiumfolielunch
-
Gebruikbare BBQ-grill
-
MartinDe eerste keer werkten wij met Yongsheng-Aluminium samen, vonden wij het zeer gemakkelijk, omdat de levertijd van de goederen zeer snel was, en de bedrijfsleider was ook zeer professioneel. Hij hielp me sommige technische problemen oplossen. De goederen werden ontvangen op 2021.1.20 en de kwaliteit van de zeer goede goederen! -
Alice SuOns bedrijf en Yongsheng-Aluminium hebben bijna drie jaar samengewerkt. Wij hebben de fabriek bezocht, is Yongsheng een professionele aluminium materiële leverancier, hebben wij aluminiumstroken in hun fabriek, gekocht en samenwerking op lange termijn gehandhaafd. -
ZoeyWij kopen aluminiumcirkel van Yongsheng-Aluminium en verschepen hen aan Ghana. Wij hebben zulk een behulpzame verhouding twee jaar gehandhaafd, en wij moeten elke maand verschepen. Tijdens samenwerking, is elke verbinding zeer efficiënt, en de accountbeheerder zal ons helpen problemen snel oplossen. Wij zijn zeer gelukkig om een betrouwbare leverancier te vinden. -
Amin MazlumWij hebben een totaal van bijna 500 ton in reliëf gemaakte rollen van het kleurenaluminium van Yongsheng-Aluminium gekocht. De kwaliteit is stabiel geweest en de levertijd is snel. Mijn klanten zijn zeer tevreden met mijn producten. Wij zullen met Yongsheng-Aluminium blijven samenwerken.
zoekwoorden [ 8011 aluminum foil roll ] bij elkaar passen 138 producten.
Aluminiumfolie door Broodje 38 micron 300 van de Voedselrang van mm 3003 3004 3105 de Jumbo van het de Aluminiumfoliebroodje
| Sleutelwoord: | Aluminiumfolie door Broodje, de Jumbo van het Aluminiumfoliebroodje, aluminiumfolie 38 micron |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
5052 aluminiumfoliebroodje 0.6mm 0.8mm de Jumbo van de Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | 5052 het Jumbobroodje van de aluminiumfolie, 5052 Aluminium Foll, 0.6mm Aluminiumfolie |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (volgens klantenvereisten) |
De aluminiumfolie 35 Micronaluminiumfolie 215 mm-Breedte 1235 de Aluminiumfolie van de Voedselrang rolt voor Verpakking
| sleutelwoord: | De aluminiumfolie rolt voor Verpakking, Aluminiumfolie 35 Micron, Aluminiumfolie 1235 215 mm-Breedte |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Groothandel 8-50 Mic Aluminum Foil Roll 1050 voor Tray Mill Finish
| Sleutelwoord: | Aluminiumfoliebroodjes voor aluminiumdienblad, Aluminiumfolie 8 Micron, Aluminiumfolie 1050 |
|---|---|
| Legering/Rang: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Reeksen |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
Metaal Broodje 3003 van de de Bouwaluminiumfolie H46-Aluminiumfolie Groot Broodje
| SLEUTELWOORD: | 3003 het Broodje van de aluminiumfolie, H46-Aluminium Foll, Metaal het broodje van de de Bouwalumini |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Breedte: | 10mm ~ 1500mm |
5 \ Industriële de Bandfolie 1600mm van het 6 Broodjeshuishouden van de Reeksaluminiumfolie
| Naam: | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Type: | Folie van zware dikte, folie van gemiddelde dikte, folie van lichte dikte |
| Dikte: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (volgens klantenvereisten) |
het Document van 1060 1235 1145 3004 5052 8006 8011 het Broodjesaluminiumfoliën van de Aluminiumfolie
| Sleutelwoord: | 8011 aluminiumfolie, het document van het broodjesaluminiumfoliën van de almuniumfolie, aluminiumfol |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Huiguostad, Gongyi-Stad, Henan-Provincie, China |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
8006 8011 de Aluminiumfoliebroodje 0.2mm van de Voedselrang voor Geneeskunde Verpakking
| Sleutelwoord: | 8011 aluminiumfolie, aluminiumfolie voor levensmiddelen, aluminiumfolierol voor verpakking |
|---|---|
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
| Dikte: | 0,006 ~ 0.2mm |
De Broodjesjumbo 1235 3003 5052 van het foliealuminium 8006 8011 Aluminiumfolierol
| Sleutelwoord: | 8011 aluminiumfolie, de broodjes van het foliealuminium, Aluminiumfolierol |
|---|---|
| Punt: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |
De aluminiumfolie rolt Voedselrang 1060 3003 5052 8006 8011 voor Medisch
| Naam: | aluminiumfoliebroodje |
|---|---|
| Punt: | Het Aluminiumfolie van de leverancierscatering, het Zilveren Document van de Aluminiumfolie, de Foli |
| Type: | Zware maatfolie, Middelgrote maatfolie, Lichte maatfolie |

